SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Drganie powieki oka?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 25124

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 123 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15284
Siema. Mam pewien problem, od jakiegoś czasu a mianowicie 2 tygodni drga mi lewa powieka. Nie drga ona cały czas, ale często co jest bardzo uciążliwe. Wiem, że może być to spowodowane brakiem magnezu - brałem witaminy z olimpu i uzupełniałem magnez a teraz także go uzupełniam ale już nie witaminami z olimpu więc to mogę wykluczyć. Czytałem że ze stresu może drgać powieka, tu możliwe ale przecież to już trwa 2 tygodnie . Wiecie czym to może być spowodowane, albo jak temu zapobiec?

PS. Nie byłem u lekarza

Pozdro
1

;]

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 57 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 236
brak magnezu. mialem to samo i tez lewa drgala.znajomi doradzili magnez i przeszlo. pozatym zmeczenie i niewysypiane tez swoje robilo. zainwestuj w latwo rozpuszczalny magnze. nie jest drogi, a skuteczny ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 903 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 29166
mialem to samo kiedyś magnez i witaminy zalatwiły sprawe
1

"Klękam tylko przed bogiem a tu go nie widzę"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 123 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15284
Właśnie też tak myślałem. Nie biore już witamin z olimpu w tabsach, tylko magnez rozpuszczalny i witaminy z KRUGERA. Pije dużo wody, a często na 2-3 butelki wody jedna butelka to muszynianka (zwiększona zawartość magnezu i wapnia) - i dalej to samo. Chyba że jeszcze za mało witamin?
1

;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 903 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 29166
ja kupilem wtedy OLIMP Vita-Min Multiple Sport i przeszlo odrazu

"Klękam tylko przed bogiem a tu go nie widzę"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 360 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3257
Ile tego magnezu brałeś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 123 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15284
Hmm.. Brałem Vita-Min Miltiple sport, potem cały czas zwykłe witaminy. Dodatkowo brałem 1-2 porcje rozpuszczonego magnezu ( nie pamiętam dokładnie ile go tam było, zwykłego z apteki nie mogę brać, ponieważ mam uczulenie na jeden ze dodatków dodawanych do tabletek z magnezem). Piłem dużo wody no i z zwykłych produktów też był magnez. Może faktycznie, naraz zmniejszyłem dawke magnezu i luteiny więc to by pasowało.

;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 258 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1855
tez to miałem,mineło samo...
Ludzie mówią ze to brak żelaza i witamin.
Moze jakis witamin packa warto kupic i uzupełnic witaminki
Pozdrawiam

Bike-Fast!
Parkour-Dynamic!
Gym-Power!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 123 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15284
Spróbuje zwiększyć ilość witamin i zobaczymy co z tego wyjdzie :)

SOGi, pozdrawiam

;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
stres
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
Można podejrzewać podłoże stresowe. Aż takich braków magnezu nie możesz mieć...

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Głównym powodem może być stres , nieodpowiednia ilość snu i nadmierna ilość spożywanej kofeiny . Sama kofeina podobno wypłukuje magnez z organizmu . Piszę podobno . Jak to nic z tego to lekarz niezbędny .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Miesien plaszczkowaty dziwny bol

Następny temat

Ból łydki pomimo miesięcznej przerwie

WHEY premium