SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Miesien plaszczkowaty dziwny bol

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6908

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 56 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 361
Na starcie mowie, ze raczej nie jest to bol piszczeli shin splint. Dokladniej chodzi o miesien miedzy piszczelem a brzuchatymi lydki. Najprawdopodobniej plaszczkowaty. Po wysilku czuje, ze ten miesien jest jakis zdretwialy, jakby nie wiem cos go uciskalo, boli i utrudnia mi dalsze chodzenie. Staram sie zawsze rozciagac miesnie lydki przed i po treningu, stosuje masaz, ale po nim mam tylko male siniaki, robie prysznice zimna i ciepla woda, spozywam sporo magnezu i potasu. Gdzie jeszcze szukac przyczyny?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 56 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 361
I bola mnie takze piety podczas chodzenia bardzo mozliwe ze to jest ze soba powiazane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 80 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 933
Ja coś takiego odczuwam od 6 miesięcy ( tyle, że po rekonstrukcji acl) .
Nie wiem jak u Ciebie, ale z tego co się dowiedziałam, jest to mięsień strzałkowy długi. Mi najbardziej chyba pomaga rozgrzewanie go, tejpy . Fajne też jest rozpracowanie manualne raz na jakiś czas ( jeśli masz możliwość ).
strzałkowy długi ma swój przyczep w stopie, ale pięty raczej nie powinny Cię boleć :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 56 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 361


Miesien strzalkowy jest po zewnetrznej stronie lydki a mnie boli po wewnetrznej. Poczytalem cos o zespole ciasnoty powieziowej ale w niczym mi to nie pomaga
Wzialem zdjecie z netu i zaznaczylem gdzie czuc ten bol
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 80 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 933
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 56 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 361
Czytalem to juz kiedys. Martwi mnie ze ktos napisal ze nic z tym wiecej nie mozna zrobic. Zaczne od zmiany butow na takie do biegania. Pieta boli mnie tez w prawej nodze w ktorej miesien nie boli wiec moze piety bola mnie przez buty? Chodze w nich juz ponad rok. Za 2 tygodnie wypada mi wizyta u ortopedy, ale watpie ze powie cos czego nie wiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 80 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 933
Na te pięty może po prostu spróbuj jakichś wkładek do butów, może akurat pomogą :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 56 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 361
BUMP mial ktos taki problem? Co z nim zrobil?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Brak porannego oddawania moczu-wzwodu

Następny temat

Drganie powieki oka?

WHEY premium