SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dren czy Jetfuel??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 930

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 578 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12700
niedługo skończę cykl na krecie i tak myślę o małej redukcji(najlepiej z samego pasa;)
białko posiadam,dokupię jeszcze BCAA i AAKG
nie nastawiam się na dużą redukcję-szukam specyfiku co niszczy fat i generalnie pobudza do ćwiczeń
naczytałem się że te dwa mogą to spełnić
pytanie do tych co przetestowali - który wybrać?

If you want to fly with the eagles, you can't hang out with the crows - Brock Lesnar

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
dren imo

choc wyjdzie mnie ekonopmicznie, bo zapewne zechcesz po jakims czasie zwiekszyc dawke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 578 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12700
fakt Dren 30 tabletek a Jet 120
teraz mam 8-tygodni ciężkiego treningu na masę
tak sobie wymyśliłem że po zrobię małą przerwę
zregeneruję organizm,lżejsze treningi plus może parę cm w pasie pozbędę bo kurcze w ciuchy przestaje się mieścić :)
no i właśnie żeby pobudzał do ćwiczeń eliminując trochę fat ale tkanki mięśniowej zbytnio nie chciałbym tracić

Zmieniony przez - mac5 w dniu 2010-02-09 12:59:28

If you want to fly with the eagles, you can't hang out with the crows - Brock Lesnar

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
jakie spalacze brales?

jaki bf?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 578 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12700
kiedyś thyrotherm
ale to dawno
teraz masuję:)
przyrosty fajne-jestem zadowolony
tylko te parę cm w pasie można by zredukować
bf-18,6%(wg wagi)

If you want to fly with the eagles, you can't hang out with the crows - Brock Lesnar

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
mozesz zacząc jetfuelem, nawet od mniejszych dawek a dokonczyc drenem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Lub opcja nr. 3... Viper.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Spalacze+Kreatyna da się?

Następny temat

Cykl - Pomoc! Stak + Booster

WHEY premium