SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Drążek

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2610

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 215 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1159
Staryy.... po co tak kombinowac? Wez zamontuj sobie w domu i będziesz miał looz ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 682 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14788
nie każdy niestety może... ja wychodzę na dwór się podciągać, w lato nie ma problem, ale teraz przed wyjściem na dwór ubieram polar i jazda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
w tym problem że nie mam gdzie w domu zamontować...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie mów że żaden pokój nie ma drzwi zamontowanych na szerokich futrynach... ? Szczerze mówiąc nie wierze w to ;) Do takiej futryny możesz przykręcić jedynie na czas użytkowania. (Wiadomo, drążki na końcu posiadają taką gumę rozciągasz go i siedzi ;] )

Zmieniony przez - Cinool w dniu 2008-02-09 21:41:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 682 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14788
Zależy od futryny;) Do autora znajdź jakieś miejsce w piwnicy czy na strychu i po kłopocie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
strychu nie mam..piwnicy też, a wszystkie drzwi mają wąską futrynę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 273 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3520
To do sciany/sufitu wkrec, nawet lepsze rozwiazanie. Jak nie to na podworku sie podciagaj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 6381 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25954
Panowie wyobrazcie sobie dom i wkrecone tam porecze/drazek do podciagania sie? To raczej sprzet na ktory w przecietnym domu pozwolic sobie nie mozemy. Jesli futryny sa waskie i nie ma nigdzie mozliwosci zalozenie drazka ktory by nie przeszkadzal mysle ze mozesz spokojnie robic to na tym co masz dostepne przed domem. Tylko uwazaj zebys rozgrzanego organizmu za czesto nie hartowal na zimnie bo o chorobe bardzo latwo.

pozdrawiam

Człowiek mógłby żyć samotnie przez całe życie,
ale o ile sam potrafiłby wykopać sobie grób ,
musiałby mieć kogoś kto go pochowa.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 273 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3520
'Panowie wyobrazcie sobie dom i wkrecone tam porecze/drazek do podciagania sie?'
Ja nie widze problemu. Sam mam drazek nascienny zamontowany w pokoju na wysokosci gdzies 2m (mieszkam w bloku) i jestem zadowolony.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 6381 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25954
No to fajnie ,ale z tego co wiem nie kazdy ma tak dobrze

Zmieniony przez - _IvErSoN_ w dniu 2008-02-10 13:10:16

Człowiek mógłby żyć samotnie przez całe życie,
ale o ile sam potrafiłby wykopać sobie grób ,
musiałby mieć kogoś kto go pochowa.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ile na ACT ????

Następny temat

Pytanie o trening

WHEY premium