SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Doping na kondycje w boksie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2273

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 154
Witam. potrzebuje jakiegoś mocnego środka który pomoże mi w kondycji potrzebnej do boksu. i z góry pytanie takie, jeśli to bede brał i odstawie po jakims czasie to czy ta kondycja mi jeszcze zostanie jesli caly czas bede trenowal?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 154
znam to co mowisz i robie to po prostu nie znam ich nazw typu tlenowy beztlenowy. powtarzam ze do treningu nie ma sie co przyczepiac robie wszystko zgodnie z planem trenera. chce tylko cos na wspomaganie i dobre nastawienie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 7497 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122808
Jak chcesz coś co długotrwale ci zwiększy kondycje, to tylko erytropoetyna - efekty utrzymują się nawet do 6 miesięcy.

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 9424 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52877
EPO/Efedryna -poczytaj o tym

Zmieniony przez - gigantmasx w dniu 2013-04-09 20:12:46

"Trening,dieta,suplementacja,farmakologia-mój żywioł "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 5049 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 107356
EPO

Na kondycje najlepszy jest trening,zacznij trenowac to kondycja wzrosnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 154
czytałem o EPO że jest bardziej dla sportów wytrzymałosciowych na dłuższe dystanse a mniej na krótsze intensywne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 154
hunter007
tenuje 6 dni w tygodniu około 9-10 treningów tygodniowo i dalej nie mam kondycji niektórzy po prostu rodza sie tak ze maja mniejsze płuca lub słabsze ciało inni maja to juz wrodzone. dlatego potrzebuje cos tylko na kondycje cala reszte mam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KoY FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3513 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17661
zawisza widocznie źle cwiczyć robisz tlen robisz beztlenowke? może sie do treningów nie przykładasz, pobiegaj na pulsmoetrze na odpowiednim tętnie do zamierzonego celu i nie ma bata zeby nie polazło w górę

"I promise one thing, lots of violence." - Wanderlei Silva
Doradca w dziale Scena MMA i K-1
Autor www.fight24.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 156
na wytrzymalosc i kondycje ja osobiscie bralem sally z winem. Dac cos dalo,ale nie az tak jak myslalem.Najlepiej jak napisali wyzej trening tlenowy/beztlenowy do zaj**...az bedziesz wymiotowal :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 154
trening tlenowy/beztlenowy czyli to jaki ? no i jakie jest odpowiednie tetno? tak moge biegac godzine dwie ale mysle ze to mija sie z celem ponieważ w boksie amatorskim są to 3 rundy po 3 minuty i bardziej to sa zrywy a wlaśnie tego mi brakuje, bo moge boksować godzinami 'moim' tempie ale wolałbym nap*****lac przez te 9 minut caly czas :D na treningach daje z siebie wszystko ale najwidoczniej mam słabe płuca czy cos... bo tak samo na basenie przepłyne jedną długość i umieram...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 156
mozesz wrzucic interwaly. 2x w tygodniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94490 Napisanych postów 364420 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669081
trenuj,trenuj,trenuj osobiście na clenie dobrze mi się trenuje

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tren, Susta, Oma jak zrobić kuracje?

Następny temat

jaką kuracje na tym? tren, susta, oma

WHEY premium