SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dobrze by było gdyby coś chłopaki grali a nie wciąż tylko remisowali

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 124805

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
ta i wysram sie razem z jelitami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
no nie ze luzem popakuj w kondony i przemyt, a później odzyskasz

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
gorzej jak pawia puszcze a tam durex z gliceryna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
w pawiu raczej grzebać nikt nie będzie, a jak zobaczy tylko durexa, to najwyżej trochu dziwnie o Tobie pomyśli

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
hahaha wlasnie ze konkret polyk mam ... a tego tez nie chce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
hehe

Panowie powiedzcie mi jaka wysokość potrzebna do zamontowania poręczy? bo myślę nad kupnem, a siłkę mam niską bo z 195cm sam tez jestem z karzełkowatych, ale mimo wszystko wydaje mi się ze nie całe 2m to za nisko i na dole będę rył kolanami po ziemi a na górze łubem w sufit

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
ja cisnalem na 130 oparciach z foteli i dzialalo to jak bedziesz kolanami ryl ?? nogi zegnij
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
no no na zgiętych, a to musiał bym zobaczyć na jakiej wysokości będe miał łeb, jak wyprostuje łapy, a jak nie to wykuje dziurę w suficie i przy każdym powtórzeniu będe mówił dzień dobry sąsiadom

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
hahahaha nie no 175 powinno wystarczyc spokojnie ... zalezy czy chcesz robic normalnie z pionowym cialem czy jakies na klatke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 277 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 989
Ale jakie to uprzejme :D Weź sobie krzesło, stań na nim, dopasuj wysokość do głowy, wyprostuj ręce, a potem się "opuść" i sprawdzisz. Ot, cała filozofia :D

http://www.wypozyczauto.pl - Twoja wypożyczalnia samochodów

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Bieganie poranne

Następny temat

Trening sprawnościowy do oceny ludzi z pojęciem

WHEY premium