SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dobrze ?? >>

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1925

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 278 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1043
Chcialem sie zapytac i poradzic czy to co zrobilem do tej pory jest zrobione dobrze...prosze o korekty w razie co [masa]
16956kg

1. 56k * 24h = 1344
2. 1344 * 1.2 = 1613 + 500Kcal = 2100BMR

doszedlem do tego momentu, BMR mam obliczone i teraz musze ulozyc sobie juz konretna diete, i teraz kolejne pytanie mi sie nasuwa czy moge od czego teraz zaczac..bo nie bardzo wiem ile mam dobrac do swojej wagi B,T i weglowodanow...to chyba wszystko..z gory dziekuje

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 4027 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16307
http://optymal-btw.webpark.pl/kalkulator.html tu masz kalkulator , ktory powie ci ile masz btw danego produktu , a do waznienia produktow przyda ci sie waga, ewentualnie poszukaj przeliczników wagowych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 654 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8641
Narazie dobrze
https://www.sfd.pl/temat173140/
Myśle że ten link powinien rozwiać wszystkie Twoje wątpliwości a jak bedziesz jakieś miał jeszcze to wtedy pytaj

<-- Nie, nie jestem łysa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 278 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1043
Koljene pytanie, ile potrzeba mi bialka ile tluszczow a ile weglo. bo nie wiem jak to wszystko porozkladac zeby bylo mniej wiecej dobrze...G.I Jane slucham..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 4027 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16307
112g bialka , 56 g tłuszczy , 280 g węgli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 278 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1043
a ja zrobilem takie obliczenia...
1,5 g białka * 56 kg = 84g = 336Kcal
1,9 g tłuszczu * 56 kg = 107g = 963Kcal
= 1300
2120 - 1300 = 8204 = 205g = 820Kcal
slucham...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 654 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8641
Ja bym dała 2gr B i 1,5 tł reszta z węgli wtedy proporcje B/T/WW wyjdą Ci 112/84/229gr, może być troche mniej tłuszczu na rzecz węgli ale to w sumei sprawa indywidualna dla każdego zrób poprostu tak żeby się zmieścić w normach jakie podał qazar w arcie

<-- Nie, nie jestem łysa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 4027 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16307
poczytaj lepiej posty podwieszone 2 g tłuszczu to za dużo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 278 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1043
zauwazcie to jaka ja mam mase ciala i jak jestem zbudowany, bo chce miec jak najlepiej dobrane BTW..wiec prosze o fachowe wskazowki co do ilosci a nie na oko, czekam na dokaldne wskazowki i biore sie za ukladanie diety...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 4027 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16307
tu nie ma nic na oko , na oko to ty sobie ukladasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 654 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8641
słuchaj nie możemy Ci powiedzieć, że bialka to ma byc np 2gr/kg a 1,9 lub 2,1 będzie jush źle, sam sobie musisz to utalić pozatym niewierze, że bedziesz sie co do grama trzymał za każdym razem tej diety i jakieś nie dociagnięcia na pewno Ci wydją jush podczas układania jej a co dopiero trzymania

<-- Nie, nie jestem łysa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 278 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1043
w sumie macie racje...dzis wezme sie za ukladanie B2gT1.5 i tyle...tylko od czego tu zaczac, poszukam sam jak nie to bede prosil o pomoc..dzieki za wskazowki jutro albo jeszcze dzis dam diete do ocenienia...ale nastepne pytanie jak mam ulozyc diete, to znaczy jak mam wiedziec ile potrzeba mi dziennie kromek chleba razowego zeby trzymac sie diety..przeciez nie wiem ile ma w sobie owa kromka Kcal i skladnikow BTW..jak to zrobic, od czego zaczac ?

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cykl z glukozą pomuzcie!!!!

Następny temat

MAKARON NA SCHUDNIĘCIE???

WHEY premium