SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dobre połączenie??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1456

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 762 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4190
Witam ćwicze dużo i ostro . Rzadko ćwicze na siłowni , na duzych ciężarach, stosuje dość dobrą dietę, czyli mało smażonych, warzywa, owoce, gotowane rzeczy . Pytanie mam takie czy takie cos może być:
rano: 1 kapsułka Witamin, bądz minerałów Vita-min multiple sport, jednego dnia biorę minerały a drugiego witaminy, oraz dodatkowo rano 2 capsułki MSM( glucosaminy i MSM nie było w sklepie jak na razie) więc narazie samo MSM,
i wieczorem : Biore podczas posiłku 2 cap. MSM i przed snem 3 tabletki ZMA bądź po wielkim wysiłku czyli 2-3 razy w tygodni biorę 3 tabletki. Zamierzam dokupic sobie jeszcze Zincas Forte i brać . Ale nie wiem kiedy?? i czy mogę połączyć z firmowym ZMA i z witaminami i MSM>??

Wielu z nas pada pod ciosami losu na ringu życia, ale tylko arcymistrzowie potrafią się podnieść
i wziąć srogi odwet za porażki.


,, W miastach gdzie koszaruje wojsko , dziewczęta szybciej dojrzewają"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 762 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4190
Dobra będe leciał bez zincasa, nie jestem profesjonalistom ani w tych sprawach wtajemniczony i posłucham sie rad bardziej doswiadczonych. Mam nadzieje ze wyjdzie mi to na lepsze wiec jak mam dawkowac te produkty ? MSM, witaminy(vitki i minerały z olimpu) MZB??

Wielu z nas pada pod ciosami losu na ringu życia, ale tylko arcymistrzowie potrafią się podnieść
i wziąć srogi odwet za porażki.


,, W miastach gdzie koszaruje wojsko , dziewczęta szybciej dojrzewają"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101363
ZMA na noc

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 762 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4190
wiem że ZMA na noc 60-30 minut przed snem tylko czy może tak być jak napisałem . Czy coś jakies witmainy nie kolidują z ZMA?

Wielu z nas pada pod ciosami losu na ringu życia, ale tylko arcymistrzowie potrafią się podnieść
i wziąć srogi odwet za porażki.


,, W miastach gdzie koszaruje wojsko , dziewczęta szybciej dojrzewają"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101363
nie

bierz witaminy oraz ZMA

jesli cos byloby nie tak to nikt nie bralby np przy cyklu witamin oraz zma a ludziska biora wiec?

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Kupuj Chela MZB z Olimpu wychodzi taniej Niż Domowe ZMA i wygodniejsze w dawkowaniu.

Rano do śniadania 1 kapsułka Witamin i 1 kapsułka Minerałów
Rano po południu wieczorem glukozamine z msm i Na Noc ZMA - CHela MZB

po wysiłku nie dawaj ZMA chyab ze z 1 kapsułke jako uzupelnienie magnezu i cynku.

ZIncas Forte nie kupuj bo nie potrzeba organizmowi tyle cynku skoro suplementujesz sie ZMA

Zmieniony przez - jabolcokk w dniu 2008-01-30 02:06:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 762 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4190
Czyli Niech będzie tak:
Rano:
minerały i witaminy 1 kaps.
glucosamine + MSM 2 caps
południe (pora obiadowa) :
glucosamine + MSM ze 2 capsy.

wieczór:
znów gluke z MSM
A to chela MZB działa tak samo jak ZMA?? Bo ZMA też z olimpa mam i zamierzam kupić kolejną puchę. I co zawiera to Chela MZB. A jak bym brał co drugi dzień np? zincasa i co drugi to ZMA albo Chela MZB?

Wielu z nas pada pod ciosami losu na ringu życia, ale tylko arcymistrzowie potrafią się podnieść
i wziąć srogi odwet za porażki.


,, W miastach gdzie koszaruje wojsko , dziewczęta szybciej dojrzewają"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
kup samo Chela MZB
te same dzialanie za duzo nizsza cene

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 762 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4190
no właśnie skorzystałem z wyszukiwarki i tak właśnie zauważyłem. że tylko lekkim składem się różnią, że MZB ma mniej witaminy b6 za to ma więcej w dwóch kapsułkach magnezu niż ZMA w 3 :) odjazd;P ile koszuje?? i ile jest najwięcej kapsułek?? i czy w puszkach jest Dzięki
!!

Wielu z nas pada pod ciosami losu na ringu życia, ale tylko arcymistrzowie potrafią się podnieść
i wziąć srogi odwet za porażki.


,, W miastach gdzie koszaruje wojsko , dziewczęta szybciej dojrzewają"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
okolo 40zł za 60 kaps, jest tylko w blistrach

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 762 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4190
czyli za 120 kapsułek - 80 zł to podobnie do ZMA . ale cóż działanie prawdopodobnie lepsze i mnie kapsułek można zjeść:) wrzuce Sobie do puszki po ZMA hehe. To węc jescze jedna prośba mógłby ktoś mi ułożyć plan dzienny dawkowania: Posiadam tak :
Vitamin multiple sport , MSM, no i dojdzie MZB chela i zincas forte.
można 2 olany z zincasem i MZB i bez zincasu !

Wielu z nas pada pod ciosami losu na ringu życia, ale tylko arcymistrzowie potrafią się podnieść
i wziąć srogi odwet za porażki.


,, W miastach gdzie koszaruje wojsko , dziewczęta szybciej dojrzewają"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
nie kupij ZIncas Forte nie wiem nie dociera do ciebie po co ?
A CHela MZB skład ~ ZMA to 2 kapsy , w Normlanym ZMA zazwyczaj zeby miec 450 mg magnezu trzeba brac 3 kapsy .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaki Cykl po kreatynie?? na mase+siłe

Następny temat

Przerwa po no shotgunie?

WHEY premium