SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Do p1r3k i einwunder

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1681

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 402 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 48963
Mam bardzo podobne wyniki badań co p1r3k w tym poście:
https://www.sfd.pl/Wyniki_badań_:_-t476439.html
Moje pytanko do Ciebie jak sobie z tym poradziłeś.
Mam pytanie również do użytkownika einwunder bo widze jest obeznany w temacie- minoł rok od cyklu prop+npp, standardowy odblok 21 tabl clom przez 2 tyg, od tamtej pory poziom testosteronu, LH i FSH równy zeru, po wydaniu kupy kasy u endokrynologów wczoraj odebrałem wyniki badań i znów to samo, ostatni lekarz zalecił mi kurację clomidem, 25mg przez 3 tyg, zwiększyłem tę dawkę do 50mg i jak widać nic, i teraz moje pytanie ponieważ kolejny lekarz rozłożył ręce i zaczoł wspominać o htz a chciałbym wypróbować wszystko p[rzez tą terapią- co zrobić gdzy przysadka jest ewidentnie zablokowana (usg jąder wykazało że są ok), myślałęm nad kuracją nolvadexem w dawce 20mg przez 4 tyg, ponoć na niektórych działa lepiej niż clom, czy jest sens dawać do tego hcg skoro LH jest tak niskie i problem tkwi w przysadce?
Bardzo proszę o odpowiedż w temacie lub na priv gg 8729541
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 904 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 43576
ja walnąłem propa 1-6 100 mg e2d i zejście 7-8 50-25 mg ed i w tym momencie już samopoczucie wróciło po czym 3 tyg na hcg 1000 iu ed po czym po 4 dniach clom 5 dni po 3 tabs, 5 dni po 2 tabs, 5 dni po 1 i 5 dni po 0,5 i był łagodny powrót do normalności
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 402 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 48963
Nie pasuje mi przechodzić w tym wieku na htz więc spróbuje takiego odbloku, jest to wariacja power pct:
1-45 nolva 20mg ed
1-30 clomid 50mg ed
1-18 hcg 2500j. e4d
Co sądzicie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
osobiscie nie bralbym hcg wraz z clomidem. Takie mam zdanie. Wole dawac hcg jeszcze podczas ostanich 2 tyg cyklu a pozniej klomid, noplwa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 402 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 48963
Tak ale biorąc same hcg boję się że załpie jeszcze większego bloka, dodatkowo niechce wyrzutów estrogenów, chyba że coś takiego:
1-45 nolva
18-45 clomid
1-18 hcg 2500j e4d
GREGOR_ian co sądzisz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 170 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1978
jak Ci lekarz nie pomogl to dr.greeeg tez nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
I hcg to 500-1000 e2d nie bralbym wiekszych dawek a zadziej.

Ale tak jak duke zauwazyl nie jestem lekarzem;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 170 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1978
Dragon_20 a masz jakies negatywne objawy zwiazane z pindolem ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 402 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 48963
Wiem panowie że nie jesteście lekarzami ale słysząc słowa od endokrynologa, ordynatora odziału że nie wie co to jest tamoxifen i żebym zgłosił się za tydzień bo musi douczyć się w temacie ręce opadają to więcej można się dowiedzieć na takim forum niż w gabinecie. Rozumiem druga opcja podana przezemnie jest ok (hcg zrobie częściej a mniej)?
dukeluk mały właśnie mimo takiego poziomu teścia daje rade, nie tak jak kiedyś ale tragedii nie ma, gorzej jest z samopoczuciem i ogromnymi spadkami (15 kilo przez rok) mimo trzymania diety, treningu itd

Zmieniony przez - Dragon_20 w dniu 2010-11-30 21:17:19

Zmieniony przez - Dragon_20 w dniu 2010-11-30 21:19:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431
a jaki masz poziom estrogenow i progesterony/prolaktyny?

jak beda mocno podwyzszone to najpierw jakis ai + ewentualnie bromo/wit. b6

pozniej hcg i na koniec klomifen

a najlepiej zapytaj czy lekarz moze przypisac ci hmg /np. humegon/

wlaczenie hmg do kuracji wyglada np tak

W leczeniu niepłodności u mężczyn:

Leczenie niepłodności rozpoczyna się od podania hCG 3 razy w tygodniu w dawce 1000-3000 j.m aż do uzyskania prawidłowego stężenia testosteronu w surowicy krwi. Następnie podaje się domięśniowo Menopur 3 razy w tygodniu w dawce odpowiadającej 75-1500 j.m. FSH + 75-150 j.m. LH przez okres kilku miesięcy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 170 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1978
a jak ktos ma testeron w normie ale jakosc i ilosc nasienia mocno sie zmniejszyly to co to moze byc ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
DUKE, clomidem sie pobaw

do autora:

posluchaj Kazama bo to madry chlopak jest

DreamChaser

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

boldabol british dragon efekty uboczne?

Następny temat

X-MASS czy EPI ??

WHEY premium