SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Do oceny... :/

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 7273

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a ma ktos jakis konkretny pomysł na odżywki odpowiednie do mojego "przypadku"

NoboDy iS PerFect, s0 my nAme iS NoboDy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
metanabol, omadren, deka durrabolin tylko to ci pomoze

#################
#Barlinek ruless#
#################

Jesli spodobala Ci sie moja wypowiedz to poprostu daj mi soga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 18994 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 77015



-=()=-Red : "Nasze Zdjęcia"-=()=-
-=()=-Kultura i Etyka = Kulturystyka-=()=-

-= Powrót po 9 latach nieobecnosci :) =-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
heh :>

Zapraszam na IRCA w sieci irc.pl kanał #Kulturystyka
https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=61804 < masz jakieś pytania, pretensje pisz tutaj.
Royal.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pozostawiam to bez komentarza...

NoboDy iS PerFect, s0 my nAme iS NoboDy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja bym na twoim miejscu jadł ile sie da -znaczy bez przesady z jakims "niezdrowym" pożywieniem -ale jedz tak aby nigdy nie czuć uczucia głodu- w nocy wstawaj i walnij sobie jakiegos geinerka albo jakies danie:) napewno białko by ci sie przydało -ale mysle ze mozesz kupic spokojnie geinera i walic go ile sie da - kup sobie mega masa 4000 i jazda! poprostu nie martw sie tłuszczem tylko nabijaj mase- a jak pewnego dnia staniesz przed lustrem zmasowany i zobaczysz brzuchol to znaczy ze masz atakowac rzeźbe!!! powodzenia nara! nie przejmuj sie niektórymi na forum -wiesz oni tu wszyscy "bez koksów na sucho maja po 50 cm w łapie i sa dziki" wiec po co maja Ci odpowiadac sensownie jak ty leszcz dla nich jestes!!!!!

www.syn.dzika.geny.wieloryba.nogi.hipopotana.zjechane.pl 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 968 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37670
przedewszystkim musisz zastosować dietę w dużą ilość węgli i białka do tego tak jak poprzednik napisał gajner + białeczko (tego gajnera np. do szkoły sobie możesz rozrobionego w butelce nosić i już masz gotowy posiłek, acha tylko bierz odrazu dla mnie porcje ) co do gajnera to niewiem czy wydołasz z kasą na mega masa 4000 więc SMP lub jakiś inny powinien wystarczyć białko najlepiej Ovopol ze względów finansowych (w połowie kwietnia kupuje 3 kg więc możemy razem zamówić wtedy bęzie taniej za przesyłkę POZDRAWIAM


Pozdrawiam wszystkich ćwiczących i nie ćwiczących
Proszę o ocene moich nowych zdjęć: https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=61684 

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 855 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10467
mówiły jaskółki hooyowe sa spółki

Ucz sie koncuwków bedziesz mial piatków jak mrówków

Ucz sie koncuwków bedziesz mial piatków jak mrówków

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 9216 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30094
Chriss-ja ci juz dzis powiedzialem swoje zdanie
jak cos to wiesz gdzie mnie znalesc

------------------------------------------
"Eventually the body gives in and says, "Fine you want fatty acids? Here's your fatty acids."

Pozdrawiam, Dezir - (były, więc nieoficjalny) moderator działu "Fitness"
----------------------------------------------
>> "TRZEBA BYĆ ZNAWCĄ, A NIE WYZNAWCĄ" <<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 4270 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32466
Pamietaj ze masz wielki atut, rzezba
Mozesz jesc ile sie da , a itak nie bedziesz tlusty , troche trudniej bedzie Ci zlapac mase miesniowa ,przez szybko przemiane materii musisz duzo jesc , zaopatrzyc sie w bialko , gainera i dobrze cwiczyc , i wszystko bezdie OK , jestes mlody wszystko jeszcze przed Toba
Powodzenia

"Never Give UP"
"After the rain ,comes the sun"
----------------------------- Pozdrawiam ceo
Doradca w dziale "Trening"
Jeżeli moja wypowiedż Ci się podobała to nie dawaj Sog'a tylko wejdź na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Będzie z tego większy pożytek niż z Sog'a!(TXT zdarty od Brutus'a ,mam nadzieje ze sie nie obrazi , ale spodobalo mi sie,dobra akcja)

"Never Give UP"
"After the rain ,comes the sun"
----------------------------- Pozdrawiam ceo
Doradca w dziale "Trening"
Doradca w dziale "Kulinaria"
Pomoz glodnemu dziecku http://www.pajacyk.pl 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bujcie się :)

Następny temat

ZDJĘCIE MUZY

WHEY premium