SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Do kiedy się rośnie

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1802

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 172 Wiek 19 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 4924
Cześć. Mam 15.5 lat i 184cm wzrostu. Przyszedłem zapytać do kiedy się rośnie bo ostatnio mój wzrost trochę zastopował. Ostatnio byłem u lekarza i mój wiek kostny jest zgodny z moim wiekiem a nasady kości są tylko lekko zamknięte. Myślicie , że ile mogę jeszcze urosnąć i czy wy po tym wieku jeszcze rośliście i do którego roku życia się rośnie? A i co myślicie o suplementach typu arginina , mk-667 jeżeli chodzi o wyrzut hgh. Dzięki za odpowiedz
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699678
Masz 184 cm wzrostu to nie narzekaj . Nie istnieje bezpieczny sposób, który u zdrowego człowieka mógłby wpłynąć zauważalnie na wzrost. Jedyne co możesz zrobić, to zadbać o dostarczanie dla organizmu wszystkich niezbędnych elementów + dołożyć odpowiedni tryb życia, czyli sport, sen + odpowiednie jedzenie, które dostarczy wszystkich niezbędnych aminokwasów, kwasów tłuszczowych, witamin, minerałów itp. Resztę zrobi za ciebie genetyka i fizjologia, czyli urośniesz tyle, co gdzieś tam głęboko masz zapisane.Napewno daruj sobie sarmy bo jeszcze sobie zaszkodzisz .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Jak na ten wiek jesteś b/wysoki Możesz jeszcze urosnąć cierpliwości. Zdrowy tryb życia na pewno wskazany
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
wzrost mamy zapisany w genach, możesz jedynie spróbować pomagać dostarczając wszystkiego czego potrzeba do budowy zdrowo się odżywiając, ale szkoda zawracać sobie tym głowę i szukać pomocy w takich środkach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17706 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
ja na 187 sięzatczymałem jakoś 16-17 lat.

Niby masz jeszcze czas, ale czy urosniesz to nei wiadomo.
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
U mnie kilkanaście cm był skok 5->6klasa, później tylko 1cm i teraz już tylko gniote kręgi i spadam w dół
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Empowered
Cześć. Mam 15.5 lat i 184cm wzrostu. Przyszedłem zapytać do kiedy się rośnie bo ostatnio mój wzrost trochę zastopował.


jest szansa że jeszcze spokojnie możesz kilka cm urosnąć inna sprawa że już teraz masz dobry wzrost
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 172 Wiek 19 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 4924
Chciałbym mieć 195cm ale chyba ciężko będzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17706 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
wpływu na to nie masz, nie myśl o tym, ile będziesz miał mieć tyle bedzie
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
Empowered
Chciałbym mieć 195cm ale chyba ciężko będzie

to pozostaje oprócz prowadzenia zdrwego trybu życia, pisanie listów do Mikołaja o wzrost i odmawianie Zdrowasiek - życzenia czasem się spełniają
nie zawracaj sobie tym głowy, ile będziesz miał tyle będziesz miał, nie masz na to wpływu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Może dorośniesz

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

poszukiwany dobry fizjoterapeuta

Następny temat

Uczucie rwania,ciągnięcia przy pochylaniu głowy

WHEY premium