SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Do jakiego lekarza iść?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8937

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 372 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4740
A ja mam rozpisany odblok z colmidu i nolvy trwający 21 dni (30 tabl nolvy i 30 clomidu). I to też za duzo???

Życie to jedna wielka impreza..... Śmierć phi.. to tylko afterparty

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
za dużo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 372 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4740
Hmm a mnie się tak nie wydaje. Wątpię żeby mnie odblokowało 10 clomidu

Życie to jedna wielka impreza..... Śmierć phi.. to tylko afterparty

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wez 20 tab i ci styknie : 4.4.2.2.1.1.1.1.1.1.1.1
JAK DO TEGO NOLVE WEZMIESZ TO W ZUPEŁNOŚCI STYKNIE.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 73 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1737
dobra panowie uklad jest taki, chyba troche spanikowalem bez powodu, bylo dobrze nawet bez wiagry, a z nia to juz mega wypas hihi, do lekarza nie ide, ale proviron i nolve zapodam bo to jeszcze jednak to nie jest to co powinno, bo w zasadzie to jestem z 2 miech y po cyklu nawet nie wiec w zasadzie to moglem jeszcze na prostą nie wyjsc....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 141 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7902
Ostatnio miałem to samo,przeważnie nie ma co panikować...
Każdy jest inny i tak też reaguje,kiedyś np.na cyklu z deci nie odczułem DD,po również było nie najgorzej,a problemy zaczeły sie po odbloku,też spanikowałem,chciałem powtarzać odblok...Postanowiłem poczekać jeszcze troche i dałem szanse "umysłowi".Może to głupie ale wydaje mi sie ,że w dużej mierze zablokowany byłem psychicznie.Po niedługim okresie wszystko wróciło do normy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 73 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1737
wreszcie konkretna odpowiedź, dzięki Szkarz, napisz mi konkretnie w jakich odstepach czasu po kuracji miales problemy i po jakim czasie wszyscho wrocilo do normy i czym sie odblokowywales
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 95 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2804
Ja mam podobny problem mimo ze jestem na cyklu z prolo. Bylem na rejsie do Szwecji i w kabinie z babka sie zabawialem ponad godzine i ni ch*ja nie moglem dojsc ) W koncu zaczela napierac mojego wacusia reka ale w ten sposob to robila ze boli mnie do dzis. A meczylem sie ze mala bania, sprezalem sie jak nie wiem co, az mnie skurcze lapaly hehehehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
Dobre he he.. a brzydka nie była przypadkiem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 313 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11934
widocznie ta babka była strasznie szpetnsa za pstchike ci zablokowała i musiałeś działać manualnie hehe
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

deca +metka

Następny temat

Szymon Kołecki nie wystartuje w Atenach bo.....

WHEY premium