SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Do jakiego lekarza iść?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8938

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 73 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1737
No właśnie sie zarejstrowałem prywatnie do urologa, mowił ze jest mi w stanie pomoc, juz nie moge sie doczekac....tak na marginesie wizyta =80 zybla
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4869 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42946
Proviron ,nolvadex, tribulus.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 73 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1737
E-lite, moze i masz racje ale mowisz to z teori czy w praktyce znasz jakieś podobne przypadki zeby proviron pomogł i czy to bedzie działanie długotrwałe?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
Pisze o tym jak sobie chłopaki radzili na przestrzeni lat z podobnymi problemami.. skoro to praktykują to znaczy, że działa.. no a co ci lekarz może doradzić lepszego? Uważasz, że on lepiej zna przypadki kokserów aniżeli oni sami? Grubo w to wątpię.. rób jak chcesz - twój wybór :) ja moge ci jedynie życzyć powodzenia.. przede wszystkim zrób badania poziomu hormonów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
dziwneczy ktoś potrafi wytłumaczyc dlaczego mu sie tak stało przecież (teoretycznie) nie powinno..może za duzo clomidu

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 83 Napisanych postów 8068 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 39197
Chłopie nie panikuj, chcemy Ci pomóc, a lekarz nie zna tego i owego, nie wiem czy będzie czaił nawet jak mu powiesz o środkach jakie brałeś itp.
Pewnie Ci powie "jak można było itp."

A z teorii tego nie znamy........

Nie ma postępów? Dodaj węgla a nie koksu !

LeonCountryChopper

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 372 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4740
No właśnie. Dziwne. Chłopak wziął 30 clomidu i co??? NIe odblokowało go? Za mało czy jak??

Życie to jedna wielka impreza..... Śmierć phi.. to tylko afterparty

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
spróbuj zapodać proviron
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 83 Napisanych postów 8068 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 39197
może być 100 różnych powodów, albo i więcej.może clomid nie był klomidem, albo inne srodki nie były tym czym byc miały.
Może takie ma chłopak prdyspozycje , tak na niego działaja saa.
Może to blokada psychiczna itd.

Nie ma postępów? Dodaj węgla a nie koksu !

LeonCountryChopper

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
po jakimś czasie samo ci to przejdzie, radze ci zebyś walnął se 4 strzały HCG, wydaje mi sie że to co ci sie stało - za dużą ilość clomidu zjadłeś i dlatego. Clomidu sie nie powinno brać dłużej niż 14 dni przy odbloku , drugi tydzień tylko 50 mg przed snem. Bedzie ok .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

deca +metka

Następny temat

Szymon Kołecki nie wystartuje w Atenach bo.....

WHEY premium