SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Do dziewczyn!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 24457

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 259 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1062
Hej! Od czasu do czasu tutaj zaglądam, ostatnio jednak trochę to zaniedbałam z braku czasu :(. Co do tematu - jestem fanatyczką męskiego sportu :) ale nieco innego niż większość dziewczyn, które tutaj się pojawiło. Od jakiś 5 lat trenuję ZAPASY :) I to naprawdę ciężko :) W ogóle uwielbiam sport i uwielbiam się dobrze zmęczyć :)

Bardzo serdecznie pozdrawiam wszystkie dziewczyny tutaj na forum! Super, że jesteście! Szkoda jednak, że nie spotkałam ani jednej zapaśniczki :(...


Jo

___________________________________________________________________
*** Second place is okay... if you like being FIRST in a long line of LOSERS ***

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 375 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2217
No cóż, uwielbiam niemal wszystkie sporty,
ale 55 kilo to chyba nie waga na zapasy
kariery bym raczej w tym nie zrobiła
Ale zycze powodzenia kolezance w przyszlych walkach!

Fight for love

El mundo es de los audaces!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 259 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1062
I tutaj się zdziwisz Mogłabyś zrobić karierę Bo jeśli o mnie chodzi walczę w kategorii do 51 kilogramów )..... chociaż ostatnio zdarzyło mi się walczyć w kat. do 56 ) niestety.

A najniższa kategoria wagowa w grupie juniorek to do 43 a seniorek do 48 kilogramów. Dlatego, proszę, nie kojarz zapaśniczek z jakimś monstrum )) To nie sumo ))

Pozdrawiam. Dzięki za odpowiedź!!


Jo

___________________________________________________________________
*** Second place is okay... if you like being FIRST in a long line of LOSERS ***

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 375 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2217
Serio????
Wow, nie wiedziałam, że takie chuderlaki tez startują w zawodach i to ternują , podziwiam
Osobiście jednak preferuję inne sztuki walki, choć nieukrywam, że jest to interesujący sport

Fight for love

El mundo es de los audaces!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 259 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1062
No dzięki Ładnie mnie podsumowałaś CHUDERLAKI!! No cóż, polemizowała będę następnym razem :) :)

Teraz jestem na to zbyt śpiąca
Cześć!


Jo

___________________________________________________________________
*** Second place is okay... if you like being FIRST in a long line of LOSERS ***

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 375 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2217
Chodziło mi o te laski, co startują do 43, przecież to muszą być szkielety!

Fight for love

El mundo es de los audaces!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 259 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1062
Cześć!
Tak myślałam, że mówiąc chuderlaki masz na myśli te liliputy na 43 kg Kategoria juniorek to dziewczyny w wieku do 20 lat i zdarzają się tam takie karzełki Szkieletów raczej nie ma Najwyżej są malutkie. ALe za to ładnie zbudowane Dlatego przeważnie w tej kategorii wagowej nie startuje dużo dziewczyn. Co do seniorek, najbardziej oblegane kategorie to chyba 56 i 62 kilogramy!

Na razie!



Jo

___________________________________________________________________
*** Second place is okay... if you like being FIRST in a long line of LOSERS ***

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Aaaa... witam tez nowa jestem:)
Znalazlam Was szukajac czegos o Kali, bo w wawce maja na bemowie prowadzic zajecia i zainteresowalo mnie o co w tym wszystkim biega:) Juz mnie wiecej wiem, ale dopiero jak juz zaczne okaze sie czy to jest TO)
Pozdrawiam wszystkich oraz drogie Panie)

Manticora
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
OloKK www.olokk.pl
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 34575 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 195972
To i ja Cię pozdrawiam

____________________________________________
Żenujący i żałosny OloKK, burak od "Tradycyjnych"...
"Należy być silnym jak lew, a zarazem szlachetnym jak kwiat. Poprzez trening można dotrzeć do bram niebios."- Sosai Masutatsu Oyama
"...W regulaminie SFD jest napisane, że kto jedzie na moderatorów ten ma prze**BANe..."

OLIMP ENG-PL TRANSLATOR:
2 capsules 3 times daily = 4 kapsułki 3-4 razy dziennie

http://facebook.com/olokk
http://olokk.pl  http://bng-studio.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mniam:)

Manticora
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PODPISALES CYROGRAF Z DIABLEM - DO KONCA ZYCIA ???

Następny temat

Zobaczcie co za debil

WHEY premium