SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Do dziewczyn!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 24449

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7936 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45419







a z was to dupy nie prowokatorzy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1078 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5820
Misiu no u nas na siłce,to nieraz panie sobie stają na dwa talerze,biorą sztangielki i tak fajnie na prostych nogach opuszczają do podłogi...)

Pozdrawiam

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 137 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1330
Zgoda ale to jeszcze nie jest martwy ciag....a swoja droga to faajne cwiczenie z tymi sztangielkami musi byc, niestety u mnie nikt tego nie praktykuje, wszyscy tylko ze sztanga ciagi robia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816



NUDZI WAM SIĘ LUDZIE NA CHACIE I CALE DNIE SPĘDZACIE PRZY KOMPIE, W REALU NIE MACIE SIĘ Z KIM POKŁÓCIĆ I PODROCZYĆ
CZY JAK...???
A PO DRUGIE WITAM WSZYSTKICH,
W SZCZEGÓLNOŚCI P A N I E ( naliczyłem Was z 6 pięknych szt.
Bardzo Napewno Wszystkim Jest Miło, że odwiedzacie forum...
Konrad
P.S.....Karo...,jeśli to naprawdę Twoja fotka...,to mi czaszka ciutkę przydymiła... /to miało znaczyć, ze LADNA po prostu znaczy tego jakby tu powiedzieć tak po prostu nie owijając, no wiesz bez ogródek i takich tam znaczy tego no tak trochę... jesteś.../ (wygadany jestem no nie ??

A TAK POZATYM TO DOPIERO ZE DWA DNI TEMU NAPATOCZYŁEM SIĘ NA TE STRONĘ, (INTERNET MAM OD DAWNA TYLKO RZADKO KORZYSTAM)
I NAPRAWDĘ FAJNA STRONA, CIEKAWE ARTYKUŁY I WIDAĆ, ŻE DUŻY RUCH TUTAJ. TRZYMAJCIE SIE, będe Was odwiedzał częściej.
m i ł o m i b y ł o
Dobranoc Wszystkim.











" DE BEŚCIAK ! "
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7936 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45419
klocic a dop*****lac komus to jest roznica


a z was to dupy nie prowokatorzy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 137 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1330
Niewielka bo niewielka, ale jest :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4045
Bardziej "niewielka", niż "jest"

Aine

Aine

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja na miejscu waszym (dziewczyn) zdjec bym nie wklejal gdyz jak wiadomo my tutaj jak cycki zobaczymy to wariujemy :D ale to tak z innej beczki. A pozatym to witam wszystkie cipki korzystajaca z forum....

pijcie spiryt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam Wszystkich,

Karo dlaczego przestałaś ćwiczyć Kung-fu?
Jaki styl ćwiczyłaś?
Co zainteresowało Cię w Kiku?

Jeżeli odpowiadałaś już na te pytania to proszę skieruj mnie do odpowiedniej wypowiedzi, niestety na razie przebrnąłem tylko przez dwie strony.
NM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 95 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1875
Witam Cie Ng Mui!
Cwiczylam styl Choy Lee Fut.Jesli chodzi o powod dla ktorego przestalam to byla to moja wlasna dziecieca glupota.Bylam w 5 klasie podstawowki i wolalam lazic z kolezankami na podworko zamiast zasowac na treningi.Az wstyd sie przyznac...tak wiec przestalam,czego zreszta pozniej bardzo zalowalam ale juz nie powrocilam do dalszej nauki.Jesli chodzi o kickboxing,to zainteresowal mnie juz jakies 2lata temu.Na poczatku przez brak czasu a pozniej przez opowiesc mojego kumpla o katordze podczas nastawiania nosa po sparingu nie zdecydowalam sie zaczac cwiczyc.dopiero przed tegorocznymi feriami zmobilizowalam sie i podreptalam do klubu aby sie zapisac.Zdecydowanie bardziej podoba mi sie box ze wzgledu na dynamike.Nie zalezy mi na nauce jakis tam pokazowych form jak to walkowalam na kung fu ale na technice ktora moge wykorzystac na ulicy.(w razie potrzeby oczywiscie).No i kocham to za***iste zmeczenie po godzinnym treningu.
Jeeejuuuu ale sie rozpisalam...i komu sie to bedzie chcialo czytac...
Ok ok juz koncze.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PODPISALES CYROGRAF Z DIABLEM - DO KONCA ZYCIA ???

Następny temat

Zobaczcie co za debil

WHEY premium