SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Do dziewczyn!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 24455

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 8449 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 48421
hmm szkoda ze niema profilu :)P
hmm ciezki wybor czy M czy K
moze mala ankieta :D


milego
"maly" termitek

... .. .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mam 13 lat, i jestem M:) terz zgadnij

"Dawać i przyjmować - czyż to nie jest to samo?"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nu i ja też witam Was dziewczyny.Cwiczcie, a napewno nie będziecie żałowały.Pozdrowienie z Białorusi.

solonyj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 95 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1875
No w koncu jakas dziewczyna!Witam Cie Aine!Widze ze mamy takie samo zdanie.Co do tej ilosci kobiet na moich treningach to musze Ci wyznac ze...jestem sama!Biedny maly rodzynek wsrod dosyc sporej grupki facetow,hehe.Ale jestem zakochana w kick-boxingu!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Gochan ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 143 Napisanych postów 4627 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30336
Pozdrawiam.

Son Gochan

"Czyń Swoją Wolę niech będzie całym prawem"
Aleister Crowley

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam wszystkie dziewczyny. I kto powiedział, że kobieta to słaba płeć??????????

Tao, które można określić słowami, nie jest prawdziwym Tao
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie mam pojecia, ale jakis d****:)

"Dawać i przyjmować - czyż to nie jest to samo?"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Kask ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3395 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21099
Witam.
U mnie w klubie jest kilka dziewczyn. Cwicza rowno z chlopakami .) Kick dla dziewczyn jest jak najbardziej wskazany - moze nie w wersji full. Ale np. Agnieszka Rylik jest piekna )



"Wy sie tylko bawicie, mi chodzi o zycie"
Kask!

Nie spij, bo ci garnek zlota podrzuca.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Nio, wypraszam sobie, nie sami panowie!!! Ja jestem zafascynowana wieloma sztukami walki - od Pentiak Silat czy Muay Tay, po Jeet Kune Do, ktore trenuje od kilku lat i karate, ktore (choc dla mnie mniej interesujace), praktytkuje z ojcem od czwartego roku zycia. Pozdrawiam wszystkie walczace kobietki!!! Mam nadzieje, ze razem damy niezla szkole wszystkim wielkim macho (kilku ocalimy w celach egzystencjalnych...) ;oD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hmm... mowicie, ze dziewczyny sie rzadko odzywaja... no wiecie, ja to po prostu nie mam czasu na siedzenie przed kompem bo w kazdej wolnej chwili cwicze ;))))))))))))))))

Sveta
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PODPISALES CYROGRAF Z DIABLEM - DO KONCA ZYCIA ???

Następny temat

Zobaczcie co za debil

WHEY premium