SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Do Tyki , Joggera.....

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2302

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1243 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5705
dodam tez ( sooooory hrhrh) ze w poscie ktory zacytowales ( a mam drukniety i powieszony przed slipiami )... nie napisales "ile".. i mimo ze celowo... to dla zaniechanych.... daje podstawe do myslnego twierdzenia ze dieta nie jest rozpisana...
trza usiasc i policzyc....
dla jasnosci ... nie mam tu na mysli osoby wlasnej.... i dla sprostowania przyznaje nie bez bolu ze nadal nie mam we wlasnym mniemaniu sportowej sylwetki...i dluuuugo miec nie bede co jest rzecza moze i dobra... im dluzej na nia bede pracowac... tym dluzej urok pupiny wlanej bede cenic i szanowac... choc i tak ja szanuje//hrhrhrhr)
a teraz zamykam sie i ide pouczyc... zanim mnie postraszysz spamerka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11150 Napisanych postów 51582 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
przecież tam w większości wiadomo ile czego , np. :

Białka jaj

Ser żółty (jeden plasterek)

Warzywa

Olej lniany (łyżeczka)

Omega 3 - 2 kapsułki

mała garść orzechów włoskich

w tych liniach gdzie nie wiadomo wystarczy zdrowy rozsądek a wyniki i tak będą dobre ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1243 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5705
.....
albo nie nie napisze tego...
powiem tylko "MASZ RACJE.. ten post jest boski"- szczerze i z reka na sercu




i juz sie nie odzywam
...
Napisał(a)
Usunięty przez Sachem za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 9203 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29034

http://www.smoczyjezdzcy.pl - Smoczy Jeźdźcy - darmowa gra MMORPG w przeglądarce - polecam!

...
Napisał(a)
Usunięty przez Tyka za pkt 4 regulaminu
Ekspert
Szacuny 11150 Napisanych postów 51582 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 43
Witam wszystkich ja wczoraj zafundowałam sobie pierwszy dzień kopenhaskiej i powiem szczerze że to był bardzo głupi pomysł :/ wieczorem zebrało mnie na straszne wymioty wiec tych kalorii wogóle pod wieczór nie miałam poza tym dzisiaj nie mam siły wstac z łóżka leże cały dzień i strasznie boli mnie głowa :( Podziwiam tych którzy kosztem zdrowia męczą się by zrzucic pare kilo. Ja osobiscie jak juz dojde do siebie pójde pobiegać, na basen może na rowerek ogranicze białe pieczywo i ziemniaki więcej warzyw i mysle ze bede miale te same efekty bez umierania w łózku. Naprawde trzeba sie dobrze zastanowic przed rozpoczęciem tej diety i upewnic sie czy ona jest dla nas. Poza tym pisali tu ludzie ze nie jest dla wysokocisnieniowców ale nie wiedziałam ze nie dla osób z rozrusznikiem np a to ważna rzecz bo serducho mi szaleje a wcześniej nawet po kawie tak nie miałam wiec te 0 kacl po wymiotach dało mi w kość. Zycze powodzenia wytrwałym i przygotujcie sie ze to nie jest tylko 13 dni bo potem dalej trzeba sie meczyc i uwazac poza tym żąłądek strasznie sie zaciska (słyszałam od koleżanki ktora wytrwała do konca)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
zgadzam się że ta dieta to pomyłka

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odzywianie i suple

Następny temat

czy to cos da?

forma lato