SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Do Tazoo i innych Znawców

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1562

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 880 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5219
Mam rocznikowo 15 lat 179cm 62kg trenowalem rok wyskok treningami typu gegry kangarohoops itd, potem z elementami silowymi, a teraz na silowni.
robie prostowanie nog i uginanie na leząco, suwnice wypychana(jest normalna tez ale na niej czuje kregoslup), lydki na takiej maszynie nie pameitam jak ona sie nazywa. jest takze taka sztanga cojezdzi po takich szynach ale nie wiem tam nie robie i chyba nie powinienem jeszcze robic bo chcem rosnac. na silce trenuje 5 tygodni i mniej wiecej staram sie podobnie ale nie mam ustalonego dokladnie planu. Czy moglby ktos mi doradzic cos? na silke moge chodzic 2, ewentualnie 3 razy w tygodniu. oprocz tego mam codziennie siatke, 2 razy dziennie tez. Prosilbym moze o jakis planik sensowny od kogos kto sie zna. oprocz tego moze robisz jakies skakanie czy cos ale nie wiem czy to ma sens moze mam za mała sile i to sie nie oplaca. Prosze o porade i oprocz tego o jakas rozpiske. bylbym wdzieczny.

"Co Cie nie zabije to Cie wzmocni!"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 103 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1402
Rok trenujesz.. jaki masz wyskok ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 880 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5219
https://www.sfd.pl/temat150203/ co o tym sadzicie wg mnie ciekawy art?
ja juz nie wiem jak ja mam trenowaaaaaaaaaaac po przecztaniu tego arta juz wogole mam mentlik w glowie. nie wiem jakie cwiczenia robic i wogole

"Co Cie nie zabije to Cie wzmocni!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1754 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12578
andy mam ten sam problem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 880 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5219
kto nam pomozeeeee? jak cos to janu jest 89' a ja 91'

"Co Cie nie zabije to Cie wzmocni!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 2326 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 78561


Nie wiem czy każdy widział....na potwierdzenie słów tazoo - ciężarowcy wysoko skaczą

Jedyną rzeczą której powinniśmy się bać jest sam strach

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 265 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1227
ja juz nie wiem jak ja mam trenowaaaaaaaaaaac

Widze, ze Tazoo troche niechcacy namieszal wam chlopaki w glowach. On ma juz swoje lata i ogromny staz treningowy i w tej wojnie z wlasnym orgazimem o centymetry i sekundy i co tam jeszcze, musi stosowac zaawanowane techniki , a ze jest pewnie perfekcjonista w pozytywynym tego slowa znaczeniu podchodzi do treningu profesjonalnie (chocby dla wlasnej satysfakcji) i takie podjecie mi sie podoba Nie mowie, zebyscie nie starali sie go nasladowac, bron Boze, ale prawda jest taka, ze w waszym wieku, najwazniejsze na co bym stawial (szczegolnie w twoim wieku Andy) to rozwaga. Nie sztuka jest poddac sie ambicjom i robic trening przekraczajacy swoje mozliwosci, a w wieku dwudziestu kilku lat nosic stabilizatory na kolanach Prawda jest taka, ze wyskok mozna tez skutecznie trenowac bardzo prostymi metodami o ktorych pisano tu bardzo wiele: silka to podstawa, ale z glowa, np. suwnice zamiast kilogramow zelaztwa na karku, a do tego lekka plyo co jakis czas, sprinty. W sumie mozna tez trenowac skaczac codziennie do jakiegos wysokiego punktu powiedzmy 4x15 (jakkolwiek zreszta, moze byc 2x20, bez wiekszego znaczenia na poczatku) i co jakis czas zwiekszac wysokosc. To tylko przyklad, ale od tego tez do pewnego momentu mozna poprawiac wyskok!!!!! Hans juz dawno rozpisywal treningi, ktore pewnie sam skutecznie stosowal (wspolnie i w porozumieniu z trenerem) i mial niezle efekty, a teraz w innym poscie Janu zamiast korzystac z tej wiedzy probuje wywazac otwarte drzwi, samemu robiac sobie metlik w glowie. Po co?? Na morderczy ciezkoaltletyczny trening dla poprawy wyskoku o pare cm bedziecie mieli jeszcze czas, gwarantuje

Gotowego planu treningowego nikt tu specjalnie dla was nie napisze chyba, bo nikt nie jest jasnowidzem, ani profesjonalnym trenerem. Do pewnych rzeczy musicie dojsc sami, byle z glowa. No chyba ze zaloze sobie nr telefonu zaczynajacy sie na 0 700 i bede wrozyl ludziom dzwoniacym z fusow Wtedy mozecie dzwonic, podam Wam gotowe recepty Tylko to bedzie dluuuga rozmowa

Kazaja

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Marsze na Oriętacje - słyszeliście cos o tym?

Następny temat

trening wyskoku

WHEY premium