SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Do Oceny ( Oslonki / Spadki / Witaminki )

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2574

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1495 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22074
zreszto skład , budowa aminkwasowa miesa a twarozku sie o wiele rozni:) na plus dla mieska, ale on zaczyna przygode , wiec nie mamy co wymagac od niego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 140
No przytyłem... ile? hm coś koło... 10-12kg? tak mi sie zdaje.. bo dwa lata temu to bylem dosyć niski, a rok temu jak mnie wystrzeliło w gore to szok ;p
No i jak mnie do góry wystrzeliło to znowu szczuplej wygladałem.
Okey to zmienie tą diete, postaram sie z tym syropkiem zeby troche tluszczy nabrac i potem zaczne cykl mety, po mecie planuje kupic jakiegos gainera, kretke i hmb. Co do gainiera to nie wiem jaki...
Podobno Magnum 8000 dobry ale slyszalem ze MASS XXL tez... nie wiem, moze doradzicie?:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 372 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6725
Dokładnie twarożek tylko na noc !!!! przynajmniej ja tak jadam jak trenuje :D Rybka oczywiście ze w piątek ale w tygodniu też dosyć często nie długo w racam do treningów wiec koledze z nie dowagą bede mógł wsysłać moją diete :) Ale każdy jest inny i musisz sam dobrać czego potzrebuje twój organizm wydaje mi się że po takim czasie powinieneś wiedzieć ;] 2 lata stażu ... Ja jak zaczełem cwiczyc miałem 16 lat ważyłęm 60 kg wiem śmieszne ale po trzech miesiącach przytyłem 10 kg :D i to bez specjalnej diety dużo jadłem do tego białko gajnerek i kreatynka weszłą po 2 miechach :D:D

Nie ma granic możliwości, są tylko bariery do przełamania ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 372 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6725
Stary odpuśc sobie treca ...wiec były efekty i co nic nie przytyłeś od tamtego czasu bo nie wiem juz w czym tkwi problem ,, czyli ważyłęs 50 kg jak nie cwiczyłeś ??

Nie ma granic możliwości, są tylko bariery do przełamania ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 140
Maxgainer więc był bym bardzo wdzieczny gdybyś mi wysłał swoją diete na maila ( [email protected] ).
Bo zapewne bedzie dobra:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 372 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6725
Obmarek zgodze się z Tobą :) Wiec kolego proponuje isć do działu suplementy i dieta a mete zostawić na pózniej ;]

Nie ma granic możliwości, są tylko bariery do przełamania ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 140
Zanim zaczlem cwiczyc wazylem z 48kg i mialem jakies ~1,50cm wzrostu.
Efekty bylo widac dopóki nie zaczalem tak w góre iść.
Wiec dieta najpierw, troche na niej pojechac i mete za jakiś czas?
A jakiś gainer?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 372 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6725
nie wiem gdzie ją mam bo teraz nie trenuje dopiero za dwa tygodnie zacznę :) I wtedy ułożę coś według potrzeb :) wiesz moim zdaneim masz szybką przemiane materi wiec co ja proponuje dużo weglów co tak z 4g na kg i 2g białka ;0

Nie ma granic możliwości, są tylko bariery do przełamania ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 372 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6725
generalnie węgle idze bardzo łatwo przyswoić z diety gorzej jest z białkiem jezeli tyle czasu trenujesz powinieneś to wiedzieć a suplementy według zasobności portwela :)

Nie ma granic możliwości, są tylko bariery do przełamania ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
egli nawet 5 g, gainer to jedzenie w proszku, więc tylko jako uzupełnienie diety, idź do działu odżywianie, tam Ci pomogą, tu wróć za jakiś czas;)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

POMOCY CO ZROBIC JAK NIE MAM CLOMIDU

Następny temat

Taka CIekawostka

WHEY premium