SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Do Mateo: Maniac Gym

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2700

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 981 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7202
Witam. post zostal zalozony na prosbe Tyrexa wiec wkleilem jego tekst

Witaj Mateo.
Sprawa jest tego typu, że jeden z modów, a w zasadzie Maniac Gym jest nieodpowiedzielany by zasiadać na swym stanowisku. Dostałem od niego bana za brak kultury do starszych, ale niestety w mojej wypowiedzi nie można zauważyć ów braku kultury, po prostu "prawda w oczy kole", a Maniac nadużywa swojej funkcji, przez co może banować jak i kasowac wypowiedzi dla siebie "niekorzystne" i niewygodne. JEśli ban nie zostanie zdięty jeszcze dzisiejszego dnia, to prosze Cię Mateo o zwrot pieniędzy za abonament, bo nie będe płacić po to by jakiś zakompleksiony typ mnie banował z jego " widzi mi się".
Ps. Na uspokojenie Meliska.

Siła rodzi się tylko z bólu...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
to administrator i wtajemniczeni moderatorzy podejmują decyzję czy moderator nadużył swoich mocy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 5734 Wiek 20 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 98631
Maniac na ciemną stronę mocy nie zszedł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MANIAC GYM ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 3260 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 66744
nie bede tolerowal dzieciarni podobnej do Ciebie, przeprosisz zdejme bana
jak sie nie podoba zaloz sobie nowy nick i zluzuj troche
nie jestem twoim kolesiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4400 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
dział, w którym rządzi Maniac jest szczególny, dlatego i postępowanie musi być szczególne (w znaczeniu: bardziej restrykcyjne).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 981 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7202
Mateo, proszę o zwrot kosztów mojego abonamentu. Maniac nadale mnie nie odblokował, zatem nie mogę korzystać z forum i danego działu. Moja możliwośc wysłania @ za pośrednictwem SFD jest niemożliwa, więc zrobił za moją prośbą uzytkownik c0x, wysłał do Maniaca treść odemnie, jednak nadal nic.. Widocznie nie mamy do czynienia z normalnymi ludzmi. Prosze o zwrot kasy.

Siła rodzi się tylko z bólu...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
moze nie znam tej sprawy az tak ale watpie by ktos Ci oddawal 5 zl tak samo watpie by ktos Cie zbanowal za nic - mi sie jeszcze to np nie przytrafilo. Po prostu jesli nie odpowiada ci to forum/moderatorzy dzialu jest tyle for sportowych napewno cos dopasujesz do ciebie. Pozatym mod napisal przeprosisz-zdejmnie bana. Wiec w sumie nie rozumiem o co chodzi.

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MANIAC GYM ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 3260 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 66744
zresetowal mi sie mail box
wiec mozesz napisac tutaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 981 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7202
Przepraszam Cię Maniac za moje zachowanie, tym samym prosze o sciegniecie bana z mojego konta - pozdro

Siła rodzi się tylko z bólu...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MANIAC GYM ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 3260 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 66744
ok, daj nick ( nie pamietam go dokladnie) i zdejmuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 981 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7202
Tyrex. dzieki

Siła rodzi się tylko z bólu...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanko

Następny temat

Pytanie do modow

WHEY premium