SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Do Chudziny.TESTOSTERON

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4417

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 590 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21339
Siema. O ile dobrze pamietam byłes na cyklu z samego testa.Jakie miałes efekty.Czy jeżeli predzej miałem pare cykli z srodków typu oma test prolo i prop deca wino meta to sam test coś da?dawki teścia nie przekraczaly nigdy 750mg week. chodzi mi o cykl na samym cypio w dawkach 500-750week
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9060 Napisanych postów 82748 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699835
myślę że nie tylko chudzina robi cykle na samym teściu,można robić różne kombinacje
manipulując estrami,dawkami,długością cyklu
co do pytania "czy sam teść coś da",można powiedzieć że oczywiście ale to zależy również od innych ważnych czynników
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3110 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26608
to zalezy od celu tez.mysle ze sam tesc nie da stalego progresu masy. ale jesli ktos np trnuje glownie pod wzgledem sily i robi plan silowy to taki dlugi cykl moze dac wzglednie dobre efekty przy wzglednie nieduzych skutkach ubocznych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 432 Napisanych postów 1940 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 87657
A co sadzicie o dluzszej przygodzie na samym tescie, oczywiscie manipulujac estrami i dawkami, jezeli celem ma byc spokojna, dluzsza redukcja?
Dluzszy okres, tzn mam na mysli ok. 4 miesiace.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja mysle ze ma sens bo po jakims czasie to juz tylko redukcje mozna robic no chyba ze sie ma diete dopieta na ost guzik czytaj jest tam codziennie tyle skladnikow ile ma byc to mozna powoli mase jakas robic

ja bylem 6 miechow na 350mg ew i po 3 praktycznie postepy szly jak krew z nosa za to jakosc sie sama robila lepsza

Zmieniony przez - MICOOOLAI w dniu 2009-12-03 15:29:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3110 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26608
tez mysle ze na redukcje taka dluga spokojna dobrze bedzie. mozna tez dodac jakies winko, oxe, po jakims czasie na podkrecenie efektu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 699 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4558
powiem ci tak dwqa cykle w roku dobra sprawa jeden zawsze robie dłuzszy a drugi składajacy sie tylko z testosteronu 9o długim i krutkim estrze ) i zadowolony jestem z nich warte stestowania

raz człowiek naprawde sie zakoch**e moja miłoscia juz do konca bedzie kulturystyka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 590 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21339
chłopaki mi chodzi o cykl 8-12tyg. a cel to pare kg miesa dobrej jakości(2-4kg). zastanawialem sie tez nad cyklem z metki 4tyg ON 2off i znowu 4ON
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3110 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26608
zorro zaloz temat wypelnij ankiete to wtedy doradzimy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tez rozkminialem przez jakis czas metkowanie z przerwami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 590 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21339
tomczers17 mi nie chodzi o cykl do ulożenia tylko o to czy takie cykle sa efektywne
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kreta po cyklu??

Następny temat

Nolva pomocy;)

WHEY premium