SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Do 4rScorpion

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4771

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 3834 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 41311
A masz Zdjęcia 18+ ?

KB/MT/MT + BJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 572 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3582
Wykonywalem te cwiczenia na miesnie karku co masz w innym poscie.Te z bandazem i hantlem 5 kg.Ale szybko mi sie znudzilo...Powiedz moze ile tych serii po jakich cwiczeniach to mozan robic,szybko czy wolno i jak czesto w tygodniu ?

Jak je robiles pierwszy raz nie przetarles sobie brody od tego bandaza tam gdzie sie ulozyl ? :)

Trenuj wytrwale bez odpoczynku ni chwili a sprawisz juz w pierwszej walce ze przeciwnik sie omyli !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
Ja robiłem 3 serie po 50 powtórzeń. Z szybkością nie poszalejesz bo Ci się sztangielka rozbuja i się poobijasz. Zawsze możesz robić te ćwiczenia zapaśnicze np mostki. Ja wolę ten sposób bo nie lubię się po ziemi tarzać.


https://www.sfd.pl/Muay_Thai__KLINCZ-t640574.html

Zmieniony przez - 4rScorpion w dniu 2010-09-12 00:06:00

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3680 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13048
phi wy chcecie autografy a ja zaniedługo jak dobrze pójdzie bede mogła się chwalić że dostałam łomot od takiego Mistrza o ile bede w stanie cokolwiek mówić

Brazilian Jiu Jitsu
Warning: Choking Hazard

"Sport to połamane kości a nie twarz w reklamach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
Neith24 lepiej się przygotuj na łamanie bambusa piszczelami Albo złamiesz bambusa albo nogę więc tutaj dam Ci wybór

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3680 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13048
Nie będe łamać żadnego murzyna nie jestem rasistką

Brazilian Jiu Jitsu
Warning: Choking Hazard

"Sport to połamane kości a nie twarz w reklamach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2465 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13268
Neith czemu zakladasz ze przegrasz, ja w Ciebie wierze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3680 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13048
nocnyMichu może dlatego, że nie jestem typem dziewczyny, która myśli że jak poćwiczyła troche to już potrafi skopac dupe każdemu kolesiowino ale wiara podobno czyni cuda więc dziękuje

Brazilian Jiu Jitsu
Warning: Choking Hazard

"Sport to połamane kości a nie twarz w reklamach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1487 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9419
taaa? to ci się chyba samoocena zmieniła bo tutaj: https://www.sfd.pl/Napaści,_kradzieże,_czyli_gnoye_żerujący_na_bezbronnych-t624172-s4.html  pisałaś różne rzeczy typu: Gdyby przeciwników było więcej niż 1 to pewnie grzecznie bym oddała torbke, ale gdyby był tylko jeden to pewnie już nie. aż ci nasz kwiatulka napisał: Koleżanka neith czy jakoś tak to już w ogóle żyje w nadrzeczywistości co mocno poparła Nastic Koleżanka Neith24 trochę kozaczy i szczerze mówiąc dziwię się co piszesz, szczególnie, że trenujesz sw itd......

Ale scorpiona i tak pokonasz

Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów-S.Lem
Ale nie można im o tym mówić - szczególnie na SFD :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3680 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13048
To, że jednemu napastnikowi nie oddałabym pokornie torebki nie znaczy, że uważam się za Bóg wie kogo z Bóg wie jakimi umiejętnościami. Nie nadinterpretuj moich słów. Nie napisałam, że 1 przeciwnika pokonałabym z palcem w dupe, tylko że próbowałabym sie bronić i nie oddałabym bez próby walki torebki. Wiem, że w 99% gdyby mnie zaatakował przegrałabym, ale cóż taki już mój charakter nazwajcie sobie to jak chcecie, głupota cwaniactwem. Nigdy na tym forum nie napisałam, że nie miałabym problemu w walce z facetem. Wręcz było odwrotnie.

Brazilian Jiu Jitsu
Warning: Choking Hazard

"Sport to połamane kości a nie twarz w reklamach"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Władimir Kliczko VS Samuele Peter

Następny temat

Od jakiego stopnia można zacząć służbe w policji ?

WHEY premium