SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dość bycia małym,pierwszy cykl.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3591

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

20

Waga

87

Wzrost

176

Obwód ramienia

40

Obwód klatki

112

Obwód uda

69

Obwód talii

85/6,naczczo ok 82/3

Staż na siłowni

18/19 miesiecy

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

bialko 2g+,tłuszcz 1/1,5 i reszta węgle

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

brak

Opisz swój plan treningowy

aktualnie split "mieszany"

Cel cyklu

Big Big Big masa...

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

-

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

12? nie wiem,moge wstawic zdjecia

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

zaleznie od jedzenia

Stan zdrowia

Wszystko ok.

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

zakola tak jak kazdy w rodzinie

PPM (podstawowa przemiana materii)

-

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

Klatka 100 seria 6pow,Martwy 210,przysiad 160 x2.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 230 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6891
Witam.
Zakładałem już temat z "pierwszym cyklem" na początku tego roku ale odpuscilem bo nie mialem do końca pewności jak się potoczy mój żywot(wyjazd za granice praca itp...) oczywiscie siłownia jest cały czas,lekka wycinka byla i znowu mase ciągnę.
Za 2-3 tyg zjeżdzam do polski i z miejsca chce wejsc na "bombę" zjeżdzam w weekend, w poniedziałek rano naczczo ide zrobic badania i tego samego dnia juz chce wejsc na "bombę" ,w domu czeka na mnie prop z Bioniche+hcg+nolva(tamox).
Aktualnie jem 7/8 posiłków dziennie,dzieki przerwą w pracy co 2h...po wejsciu na propa chce zwiększyć posilki do 10/dzień i w związku z tym pytanie: Czy dorzucić jeszcze więcej kcal czy po prostu rozdzielic te posilki na więcej bez zwiększania kcal?
Drugie Pytanie to Co dokupić z suplementacji? Na pewno cały zestaw vitamin będzie (Vit B complex+b6 dodatkowo,d3,omega3,ZMB,Vit C i jakas Multivitamina) Dodatkowo na stawy Animal Flex ze względu na to iz w pracy mocno nadwyrężałem sobie prawy bark i czuje go mocno...+ w kolanach pstryka.

Jakieś rady by zakupic coś wiecej? jakies sugestie? pytania?
Z BF nie wiem jak stoję,oceniam że gdzieś 10/12%,są wcięcia na udach +nie ma opony na brzuchu,mogę wstawic zdjęcia to ocenicie sami.
Zastanawialem sie nad wrzuceniem 2ch środków na pierwszy cykl no "ale" nie ma co się rwać nie wiedząc jak zareaguje na syntetyka,Myślałem nad połączeniem test/deca z myślą o stawach...

I jeszcze jedno,zostawiłem "soki" w polsce w pokoju czyli temp pokojowa, terminy do 2016, jeden flakon propa otwarty żeby sprawdzic gumkę czy ok.... także pytanie brzmi,czy bić to co jest czy zakupic nowe.?
Ide jesc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 230 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6891
Wbiłem wczoraj i niby ok cały dzień... Przyszedł wieczór i byłem nieźle ospały/zmęczony ale jak sie położyłem to nie mogłem zasnąć,zimne poty/ogólne pocenie i uczucie gorąca, ciśnienie ok 120/70/75 czasami 115/80 itd...
Dzisiaj od rana też uczucie zmęczenia + zimno w stopach i pocenie stóp i dłoni...+ lekkie pobolewanie głowy i rewolucje żołądkowe:D

ktos cos sie wypowie? xD


Zmieniony przez - rastaarus w dniu 2015-09-30 09:02:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Daj 100mg pon/śr/pt i ciągnij aż będzie kręcił dobrze, pewnie 10tyg spokojnie, później możesz podbić dawkę o kolejne 25mg i tak w górę. Możesz też dorzucić metkę jak będzie Ci mało.

Jakie badania chcesz wykonać.?

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94913 Napisanych postów 364908 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670422
ile zjadasz kcal dzienne ??

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 230 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6891
Badania:testosteron,prolaktyna,estro,i kortyzol? czy coś dodać/zmienic?

Aktualnie kcal z "czystego jedzenia było na 4000tys kcal +do tego ok 75/100g żelek haribo zaraz po silowym podczas jazdy rowerem na lokacje(10min+, do kcal nie wliczałem warzyw ok pol kilo dziennie liczmy.

jeżeli dobrze pamiętam to ten propek mial stężenie 150mg/1ml,brać to stęrzenie z przymrużeniem oka i bić po 1ml?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Jak już nadstawiasz żyłę zrób też podst bad lab żeby ocenić jak organizm się ma jak dawno nie robiłeś:

morfologia, rozmaz, ob, panel wątrobowy, mocz, glukoza, lipidogram, jonogram, crp, tsh, zbadaj też ciśnienie + ekg,

Tak, 1ml.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 230 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6891
Robilem 6 tyg temu badania wlasnie podstawowe morfologia rozmaz it... ale zrobie wszystko jeszcze raz + to cego nie zrobilem, ale jak robilem panel caly to wyniki byly bardzo dobre, nawet cholesterol po 3 miesiacach na LC gdzie bylo duzo tluszczy zwirzęcych, ale zrobię tak jak radzisz. Jakaś dodatkowa suplementacja? na suple fundusze ok 2msc to ok 1000zł+ więc lepiej zapytac niz jakies duperele kupować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Jak masz aktualne wyniki z tego okresu to nie ma potrzeby tego powtarzać.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 230 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6891
Dobrze,zrobię tylko te ktorych nie robiłem +hormony, a jak z suplementacja? + trening,wypróbować jaki bedzie lepiej na mnie dzialał czy jakies sugestie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Masz koks, po co Ci odżywki

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 230 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6891
Źle napisałem, Witaminki nie suplementy, suple i tak 2-3 jak zawsze:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Syntetyki nie są potrzebne, wyciągaj z diety.

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mostek i przejscie na typowa masówke

Następny temat

cykl jesien zima wiosna

WHEY premium