SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dlaczego wycofano GERANIUM?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 62146

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 887 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7164
Jestem małolat, ale jak miałem pierwszy kontakt z rx6 OS to kontrolowałem puls i tętno. No i nie traktowałem tego jak party pill co wg. mnie jest głupotą...

"Trening czyni mistrza, chemia czyni cuda"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 310 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1480
Dokładnie :D . Jeśli nie przekroczy się ustalonej porcji nic się nie stanie. A jak ludzie jedzą 3-4 np. hypelean'y przed dystkoteką ,aby mieli kopa i zapijają litrami piwa , to zgon murowany . Ale wiadomo , idioci są wśród nas.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak jak mówi Kulturysta97, idioci są wśród nas, zresztą zawsze byli i będą. Jakby posiadanie broni było legalne, to zapewne wskaźnik samobójstw wzrósłby trzykrotnie Tak samo z gerą... zapewne, gdyby nie wycofano jej z rynku to dalej były by zgony...

Zmieniony przez - Przemyski w dniu 2012-08-20 22:10:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 887 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7164
Tak naprawdę to sypiąc BCAA,Krete do mordy można się zakrztusić... Dziwny jest fakt ,że nikt jeszcze tego nie zrobił. Ban na wszystkie sypkie odżywki

"Trening czyni mistrza, chemia czyni cuda"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1358 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12413
Nawet Mega-Caps od Olimpu może Ci wpaść w nie tę dziurkę co trzeba i udusić. To bardzo niebezpieczne, zakazać kapsułek!

My nie używamy maszyn, my je tworzymy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91259
Tussipect też jest już na receptę przez małolatów i ćpunów, a czasem na kaszel lubiłem wziąć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 887 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7164
Ja nadal lubię przed aero , do kawy swietnie pasuje

"Trening czyni mistrza, chemia czyni cuda"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
Panowie to co sadzicie o tej alternatywie z allegro?

reasumując wychodzi o wiele taniej jakby porownal z np nox pump'em czy jackiem

akkg, geranium, beta, koffa = przedtreningowka idealna i samemu daj esie dawki ;) samemu lepiej byloby kombinować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
drożej wychodzi
Ale geranium... no cóż. Każdy ma swoje upodobania.
Jak komuś się podoba tak to spoko.

Zmieniony przez - IneTheEnd w dniu 2012-08-20 23:22:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja nie przekraczam 2 capsów na dzień hyperleana - większa ilość to ćpalnia.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mój Syn coś bierze

Następny temat

Pytanie w sprawie suplementów.

WHEY premium