SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dlaczego takie drogie?

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4607

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 10990 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 88360
mial70 jesli chcesz sie dowiedziec dlaczego Olimp ma takie ceny a nie inne to zajrzyj tu https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=57362 , bo z pewnoscia niczego innego sie nie dowiesz w Twoim poscie...



_____________
misOO
gg: 949687
Zapraszam na SFD w sieci IRC: #sfd
Najaktywniejsi na kanale: http://www.6irc.net/~bosman/ 
instrukcja jak wejść: http://www.area57.one.pl/irc/


Chesz wiedziec jak zdobyc 10kg czystego miesnia w miesiac, wyciskac 200kg na klate bez sterydoow i odzywek ? nie chodzac na silownie? a przy okazji sie wzbogacic o 1000zl miesiecznie ? i miec najlepsze laski ?
Odpowiedzi poznasz wciskajac ten maly link w prawym dolnym rogu mojej wypowiedzi

Pozdro/

Pozdrawiam
misoo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2058 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21306
WITAMY

MIAŁ 70 ,zapraszamy do zapoznania się z naszym aktualnym cennikiem nowości i życzymy trafnego wyboru.

POZDRAWIAMY SERDECZNIE
TEAM OLIMP
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
CZyli tak jak powiedziales zadnych konkretow sie tutaj nie dowiedzialem Misioo.
Najlepiej to nic konkretnego nie powiedziec, tylko ludzi zbywac.
Misio- zwracam honor i sog dla ciebie, ale to naprawde nie moja wina, ze zywezloto cos napisal, bo to moj kolo.
Nara
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 10990 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 88360
looz...

sg


_____________
misOO
gg: 949687
Zapraszam na SFD w sieci IRC: #sfd
Najaktywniejsi na kanale: http://www.6irc.net/~bosman/ 
instrukcja jak wejść: http://www.area57.one.pl/irc/


Chesz wiedziec jak zdobyc 10kg czystego miesnia w miesiac, wyciskac 200kg na klate bez sterydoow i odzywek ? nie chodzac na silownie? a przy okazji sie wzbogacic o 1000zl miesiecznie ? i miec najlepsze laski ?
Odpowiedzi poznasz wciskajac ten maly link w prawym dolnym rogu mojej wypowiedzi

Pozdro/

Pozdrawiam
misoo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Mial, chłopie, nie leń się, tylko przeżyj wcześniejsze posty. Na temat składników kosztotwórczych dyskutowaliśmy "do znudzenia". A propos choinek - powinieneś wiedzieć, że najtańsze są produkty niskoprzetworzone a najdroższe - wysokoprzetworzone. Jeżeli kogoś nie stać na odżywki - no to, co ja Ci na to poradzę...! Mnie też nie stać na wiele rzeczy! Olimp nie wymyślił ekonomii... Natomiast, dokładamy wszelkich starań (zajrzyj w nowe ceny), aby najwyższej jakości suplementy były przystępne, dla przeciętnego pakera!

S. Ambroziak

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zaraz, zaraz. podam moze przyklad hmb. na nim bedzie najprosciej.
nie moge znalezc na tej stronie nowego cennika hmb, moze dlatego, ze nie mam za uzo czasu i sie spiesze. ale moze sobie jakos poradze.
cykl miesieczny hmb olimpu kosztuje ok. 120 zl. duzo czy nie?
cykl miesieczny hmb ULTIMATE kosztuje ok. 85 zl. jest roznica? za roznice miedzy tymi suplementami mozna kupic 2 kilo piersi z kurczaka.
poza tym olimp jest firma polska. jak wiec widac, jesli sie chce, to mozna miec niskie ceny. jesli tylko nie jest sie nastawionym na to, ze klienta trzeba wykrecic z kasy do ostatniej kropli.
tak jak juz mowilem, olimp jest polska firma, natomiast ceny ma jak w uni europejskiej. niestety, ale panowie z olimpa zapomnieli, ze do statusu zycia w uni brakuje nam jeszcze sporo.
nie szukam nawet tych artykulow dotyczacych tego, ze ceny sa wysokie, bo sa jakies tam podatki, itd. nie szukam bo dla mnie to sa bzdury, nie majace za wiele z prawda.
kolejny przyklad. wiem, ze nie bedzie to zbyt dobry przyklad, bo skala konsumpcji suplementow i piwa jest nie do porownania. ale. prosze zobaczyc ile jest ponakladanych akcyz, podatkow itp. na piwo. jest tego lwia czesc ceny piwa, a mimo to piwo w sklepie nie kosztuje 20 zl za butelke, ale 2.5. roznica jest ogromna.
ja wiem tylko tyle, ze cena hmb olimpu moze spokojnie wahac sie w granicach 70 zl za miesieczna kuracje.
prosze tylko zobaczyc jaka wazna jest w dziejszych czasach cena.
kiedys robie posta na necie- jakie hmb. dostaje pelno odp. jedni twierdza, ze nic nie daje, inni, ze jest ok. ale ci co pisali, ze jest ok. polecali albo (w jednym, czy dwoch przypadkach) drogie hmb, albo (tak jak bylo w reszcie przypadkow) hmg ultimate. ciekawe, czy gdyby to hmb kosztowalo tyle co ten sam produkt olimpa, tez byloby tak polecane? wydaje mi sie, ze nie.
natomiast, gdyby cena hmb olimpa wynosila 70 zl, to zaloze sie, ze co najwyzej 1- 2% ludzi z forum uzywalo by innych hmb. jestem tego pewny!!
ale widze, ze pan z olimpu moze mi tylko tyle odpisac, zebym zapoznal sie z akualnymi (i tak wysokimi dla wiekszosci) cenami. nie napisal, dlaczego to jest takie drogie. czy dlatego, ze kupuje nowe bmw? a moze dlatego, ze buduje wille? zreszta co mnie to obchodzi. ja wiem tylko tyle, ze polska firma ma ceny europejskie, czyli dla wiekszosci polakow za wysokie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2058 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21306
--------------------------------------------------------------------------------
zaraz, zaraz. podam moze przyklad hmb. na nim bedzie najprosciej.
nie moge znalezc na tej stronie nowego cennika hmb, moze dlatego, ze nie mam za uzo czasu i sie spiesze.
PO ILOŚCI ZADAWANYCH PYTAŃ I DŁUGOŚCI TEGO POSTU SMIEMY TWIERDZIĆ,ŻE CZASU PANU RACZEJ STARCZA

ale moze sobie jakos poradze.
TAK SĄDZIMY

cykl miesieczny hmb olimpu kosztuje ok. 120 zl. duzo czy nie?
cykl miesieczny hmb ULTIMATE kosztuje ok. 85 zl. jest roznica? za roznice miedzy tymi suplementami mozna kupic 2 kilo piersi z kurczaka.
PONOWNIE ZAPRASZAMY DO PRZESTUDJOWANIA NASZEGO NOWEGO CENNIKA

poza tym olimp jest firma polska. jak wiec widac, jesli sie chce, to mozna miec niskie ceny. jesli tylko nie jest sie nastawionym na to, ze klienta trzeba wykrecic z kasy do ostatniej kropli.
tak jak juz mowilem, olimp jest polska firma, natomiast ceny ma jak w uni europejskiej. niestety, ale panowie z olimpa zapomnieli, ze do statusu zycia w uni brakuje nam jeszcze sporo.
90% KOMPONENTÓW ,KTÓRE STOSUJEMY POCHODZI Z CAŁEGO SWIATA MDZ.I.NN Z UE.
ZAPEWNIAMY PANA ,ŻE CENY NASZYCH PREPARATÓW SĄ KALKULOWANE Z MYŚLĄ O RYNKU POLSKIM.

nie szukam nawet tych artykulow dotyczacych tego, ze ceny sa wysokie, bo sa jakies tam podatki, itd. nie szukam bo dla mnie to sa bzdury, nie majace za wiele z prawda.
CHOĆ WYDAJE SIE TO PANU NIEREALNE,NIESTETY JEST PRAWDĄ

kolejny przyklad. wiem, ze nie bedzie to zbyt dobry przyklad, bo skala konsumpcji suplementow i piwa jest nie do porownania. ale. prosze zobaczyc ile jest ponakladanych akcyz, podatkow itp. na piwo. jest tego lwia czesc ceny piwa, a mimo to piwo w sklepie nie kosztuje 20 zl za butelke, ale 2.5. roznica jest ogromna.
FAKTYCZNIE ,PRZYKŁAD JEST ZUPEŁNIE NIERACJONALNY

ja wiem tylko tyle, ze cena hmb olimpu moze spokojnie wahac sie w granicach 70 zl za miesieczna kuracje.
NIESTETY OKRESLENIE "KURACJA"NIEWIELE NAM MÓWI /NIEWIADOMA ILOŚĆ SKŁADNIKA/

prosze tylko zobaczyc jaka wazna jest w dziejszych czasach cena.
kiedys robie posta na necie- jakie hmb. dostaje pelno odp. jedni twierdza, ze nic nie daje, inni, ze jest ok. ale ci co pisali, ze jest ok. polecali albo (w jednym, czy dwoch przypadkach) drogie hmb, albo (tak jak bylo w reszcie przypadkow) hmg ultimate. ciekawe, czy gdyby to hmb kosztowalo tyle co ten sam produkt olimpa, tez byloby tak polecane? wydaje mi sie, ze nie.
JESZCZE BARDZIEJ ZACHECAMY DO ZAPOZNANIA SIE Z NASZYMI NOWYMI CENAMI
NASZE HMB W KAPSUŁKACH JEST AKTUALNIE NAJKOŻYSTNIEJSZĄ PROPOZYCJĄ NA RYNKU .

natomiast, gdyby cena hmb olimpa wynosila 70 zl, to zaloze sie, ze co najwyzej 1- 2% ludzi z forum uzywalo by innych hmb. jestem tego pewny!!
ale widze, ze pan z olimpu moze mi tylko tyle odpisac, zebym zapoznal sie z akualnymi (i tak wysokimi dla wiekszosci) cenami. nie napisal, dlaczego to jest takie drogie. czy dlatego, ze kupuje nowe bmw? a moze dlatego, ze buduje wille? zreszta co mnie to obchodzi.
DOKŁADNIE PAN TO UJĄŁ W OSTATNIM ZDANIU .

ja wiem tylko tyle, ze polska firma ma ceny europejskie, czyli dla wiekszosci polakow za wysokie.
SZANOWNY PANIE ZANIM PODEJMIE PAN PRÓBĘ PONOWNEJ DYSKUSJI W TEMACIE CEN :
1/ PROPONUJEMY ZAPOZNAĆ SIĘ Z NASZYM CENNIKIEM DOKŁADNIE.
2/ PROPONUJEMY RÓWNIERZ ODWIEDZIĆ POST W ,KTÓRYM FORUMOWICZE PYTAJĄ SIĘ DLACZEGO NASZE WYROBY/RYBOZA,L-GLUTAMINA/SĄ TAKIE TANIE//POST ZNAJDUJE SIĘ W DZIALE SUPLEMENTACJA//
3/DOKŁADNIE SPRECYZOWAĆ PYTANIE I KONKRETNIE POWIEDZIEĆ CO JEST DLA PANA PROBLEMEM?

POZDRAWIAMY WSZYSTKICH SERDECZNIE
TEAM OLIMP


nowy na forum



[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 10990 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 88360



_____________
misOO
gg: 949687
Zapraszam na SFD w sieci IRC: #sfd
Najaktywniejsi na kanale: http://www.6irc.net/~bosman/ 
instrukcja jak wejść: http://www.area57.one.pl/irc/

^/^/^/^/^ " Latwo Jest Osiagnac Sukces, Trudniej Na Niego Zasluzyc " ^/^/^/^/^

Pozdro/

Pozdrawiam
misoo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 5644 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 79473
Mi obecne ceny sie podobaja:) wlasnie konczy mi sie HMB w tabletach mam nadzieje ze zdazycie wypuscic kapuslek za hmmm 36 tabletek tj. 6 dni:) bo przy obecnej suplementacji strasznie zaczolem puchnac jak na towarze chyba zmniejsze ilosc rybozy z 7 kaps na 4)

Moderator
"Wszystko jest trucizną decyduje tylko dawka."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ryboza- w przypadku zbytduzych przyrostow nalezy zmniejszyc dawki suplementu gdyz wciagu miesiąca mozna zyskac 20cm i przegonic naszych zawodnikow

Piotrek



najlepsiejszy dzial w historii
https://www.sfd.pl/forum.asp?forum_id=134&forum_title=Sporty Extremalne 
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy da sie zostać testerem odżywek ?

Następny temat

OLIMP - białko serwatkowe ?

WHEY premium