SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dlaczego tak mi sie dzieje po sterydach. Pomocy!!!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8398

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 88 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 990
nie tak jest to ze po cyklu nie mam w ogóle ochoty żadnej na seks nie chce mi się i nie zbiera mi się żadna ochota na takie rzeczy i nie ładuje się w ogóle, żeby mieć uczucie tego ze potrzebuje się rozładować czy przez zwalenie sobie kuca czy przez seks. Jeżeli ma dojść do stosunku to dojdzie i Ok. Ale budzę się w ciągu nocy jestem pobudzony nie mam sygnałów na to aby oddawać mocz i przy orgazmie nie odczuwam podniecenia. Przez to ciagle myśli stres, depresja, apatia. Przecież to nie jest normalne ze mam takie doły ze nie chce mi się nic moje życie się kompletnie zmieniło i jedyne co mogę to iść do pracy i spotkać się z dziewczyna to dwie jedyne rzeczy na jakie jeszcze mnie stać w życiu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 88 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 990
Chyba po prostu psychikę sobie uszkodziłem sorry wszystkim. I dziękuje za odpowiedzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 197 Wiek 52 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 34415
Marek97
Chyba się udam bo urolog, endo i seksuolog nie pomogli to już innej drogi nie ma. Ale takie stany psychiczne da się pokonać ?



Zmieniony przez - Marek97 w dniu 2017-01-08 11:31:15
Problemy są po to aby je rozwiązywać. To podnosi nasz komfort życia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 88 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 990
Dzięki Dobry człowieku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 88 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 990
Odkopuje temat... pamiętacie jak kruQ napisał ze wszystko co opisuje może być związane z estrogenem . Byłem na badaniach i proszę





Zmieniony przez - Marek97 w dniu 2017-01-18 00:20:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 88 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 990
W dodatku nie wiem jaka jest tez norma progesteronu i kortyzolu proszę o pomoc koksy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 339 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 23537
progesteron 0,2-1,4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 88 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 990
Czyli pro w normie. Mówiłem ze to nie głowa tylko hormony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9062 Napisanych postów 82759 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699908
Znowu się zaczyna ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 88 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 990
Ok nie chcesz nie pomagaj przecież kto jest chętny to pomoże kto nie to nie
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pytanie meta

Następny temat

Armidex

WHEY premium