SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dlaczego tak mi sie dzieje po sterydach. Pomocy!!!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8395

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 88 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 990
Czyli mogą mi pewne rzeczy nie wrócić nie zregeneruje się to już nigdy ? A jeżeli to z powodu depresji to czy to w ogóle przejdzie ? Jak myślicie... nie da się już tego naprawić a jeżeli to już jest bezpowrotne to jak mam sobie z czymś takim poradzić ...


Zmieniony przez - Marek97 w dniu 2017-01-06 20:57:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 339 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 23537
ta przygoda juz na pewno ci zostanie w glowie na cale zycie, minelo 4 miesiace niektorzy mowia ze moze wrocic nawet po roku ale wg mnie to tak nie dziala, albo po bombie jest ok albo juz po takim czasie nie ma co liczyc na poprawe, ale dziwi mnie to ze po samym tesciu ci sie tak podzialo, jakbys bral deke czy cos to bym zrozumial
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 339 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 23537
odblok byl na samym clomidzie bez hcg?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 88 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 990
No to ja już nie mam pojęcia jak mam żyć skoro nie mogę sobie z tym poradzić .. bo jest inaczej i to czuje po prostu...

najpierw dwa zastrzyki hcg a potem zacząłem 20 tabletek clomidu



Zmieniony przez - Marek97 w dniu 2017-01-06 21:03:28

Zmieniony przez - Marek97 w dniu 2017-01-06 21:04:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 88 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 990
To ja już po prostu nie wiem czy mam depresje czy to mi się tak stało i nie wróci ale ja się łamie tym i przejmuje mam tak ze nie chce mi się wychodzić z łóżka w ogóle nie rozmawiam z ludźmi wypadają włosy itd i wszystko przez to
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 2027 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22078
Marek97
No to ja już nie mam pojęcia jak mam żyć skoro nie mogę sobie z tym poradzić .. bo jest inaczej i to czuje po prostu...

najpierw dwa zastrzyki hcg a potem zacząłem 20 tabletek clomidu





Zmieniony przez - Marek97 w dniu 2017-01-06 21:03:28

Zmieniony przez - Marek97 w dniu 2017-01-06 21:04:08


Pomyśl logicznie - zrobiłeś 2 miesięczny cykl (: czy ktoś tu robi tak kròtkie cykle (: napewno wszystko ci wròci, to co przyjąłeś to nic a smerf ci wkręca, po 2 miesiącach nic złego stać się nie mogło. Głowa do gòry, nie becz jak baba, myśl pozytywnie i omijaj koksowanie dalekim łukiem

Zmieniony przez - rarytas1 w dniu 2017-01-06 21:16:43
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 88 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 990
Dziękuje za dobre myśli. Ale ja już serio nie wiem czy serio mogło mi coś takiego zostać czy to sprawa tego ze ciagle o tym myśle i mam takie stany depresyjne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 197 Wiek 52 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 34415
Skoro lekarz Ci powiedział, że nie. Koksy Ci mówią, że nie. To nie znaczy nie, no nie? Ja nie jestem koksem tylko starszym panem na suplementacji i po dwóch miesiącach bycia na testo powiem tak, gdyby była potrzeba to (z miłą chęcią) "obsłużyłbym" cały żeński akademik, no może dołożyłbym na wszelki wypadek provi.

A tak poważniej zdarza się, że mając jeden jeden problem ktoś tworzy kolejny, ale prostszy do rozwiązania i taki gdzie łatwo jest wskazać winnego (u Ciebie to byłby cykl). Tyle, że ten drugi problem to dzieło umysłu. Ostatnio byłem świadkiem tego typu zachowania. Nie wiem jak to się nazywa, ale wiem, że szkoda czasu na rozwiązywanie wyimaginowanych problemów, tylko trzeba zmierzyć się z tym realnym.


Zmieniony przez - explorator w dniu 2017-01-06 21:59:28
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 234 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 27626
wydaje mi sie ze lekko przesadzasz, masz mlody wiek przywaliles testa poczules sie jak "młody Bóg" poczules nadmiar testa chcialo Ci sie dmuchac - skonczyles brac testa efekt wow minal i teraz sobie wkrecasz z czasem Ci przejdzie tak ze bez paniki
1

co jest k***a raz dwa trzy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Spróbuj z tym co Miczel napisał na końcu, odstresujesz się.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pytanie meta

Następny temat

Armidex

WHEY premium