SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dla zdajacych do policji

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7951

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hehehehe wstyd sie przyznac ale :
N-2
E-5
P-10
K-4

taki wynik w p oznacza chyba ze bym sie niedostal chyba " tendencje asocjalne, antysocjalne" to samo mi nabazgral lapiduch pieprzony na badaniach do wso dobrze ze mnie psychiatra puscil bo psychol mi walnal taka notke na pol strony ze jestem asocjalny i aspoleczny ze myslalem ze ***ne a ja naprawde jestem grzeczny chlopak tylko czasem na czerwonym niechce mi sie zwalniac

afe thx mentalny sog odemnie chociaz do wso byl jakis inny test pamietalem nawet jak sie nazywal ale tam pytani bylo ze 300 chyba i niektore takie calkiem po***ane w stylu "czy czujesz sie mesjaszem" albo "czy czasem masz wrazenie ze ktos cie sledzi"

Zmieniony przez - bregu w dniu 2004-11-21 03:18:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 5607 Wiek 46 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18948

AF(ocalyps)E Now!!!!
SFD FIGHT CLUB
BOGINI AFE vs KSIĄŻĘ CIEMNOŚI-------------> 8 : 5

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1407 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 57159
Bylem dzisiaj w "mojej" jednostce. Niechcacy natrafilem na listopadowych szczesciarzy, dostawali odznaki i mundury. Dowiedzialem sie od kadrowca ze 27 grudnia maja byc nastepne przyjecia i o ile beda etaty to prawdopodobnie zostane przyjety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 5607 Wiek 46 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18948
heh to jestesmy w tej samej sytuacji..........

AF(ocalyps)E Now!!!!
SFD FIGHT CLUB
BOGINI AFE vs KSIĄŻĘ CIEMNOŚI-------------> 8 : 5

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1407 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 57159
A do jakiego pionu sie wybierasz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 5607 Wiek 46 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18948
nie wiem...tam gdzie mnie dadza...o ile wogole..

AF(ocalyps)E Now!!!!
SFD FIGHT CLUB
BOGINI AFE vs KSIĄŻĘ CIEMNOŚI-------------> 8 : 5

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale macie fajnie, tez bym tak chcial :) tylko, ze ja musze jeszcze zdac ta cholerna mature bo bez niej to chyba bede mial nikle szanse ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 602 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11511
chłopaki prosiłbym aby ktos napisał jak obliczac te stenby !!@

Jak by nie było zawsze jest mało!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 330 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4265
Link podany przez afenis, zaczyna sie od strony 4 z pytaniami, wiec lecisz z testem (4,5str). 6str to arkusz odpowiedzi, gdzie na dole znajduja sie klucze, porownujesz je z odpowiedziami ze swojej kartki na ktorej umiesciles swoje odpowiedzi. Jezeli klucze zgadzaja Ci sie z Twoimi odpowiedziami, jest to 1 a jezeli nie to 0.. I tak liczysz punkty do kazdego z elementow (N, E, P i K). Na stronie nastepnej sa tabele, za pomoca ktorych okreslasz ile masz stenow do kazdego z elementow. Przykladowo, dla neurotyzmu wyszlo Ci 13 pkt, jestes uczniem, w dodatku kolesiem to przysluguje Ci 6 stenow :) I tak dalej .. a na stronie 3 masz skale, ktora pokazuje Ci czy jestes ***niety czy nie. :D Pozdrawiam..

WHO DARES WINS

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1407 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 57159


Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ciekawa stronka z akcesoriami

Następny temat

głupie pytanie-dlaczego nie ma boruty?

WHEY premium