SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta tłuszczowa jakie sterydy przy bardzo niskiej podaży węglowodanów.

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 2956

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 77 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1676
Czytałem że niektóre sterydy wymagają podaży odpowiedniej ilości węglowodanów by efektywnie działały. Chcę wejść po redukcji na masę z dietą tłuszczową planowałem polecieć deke tren test długie estry na 4 -5 msc, tylko czy przy takim towarze a diecie tłuszczowej będzie wszystko ok?

1. WIEK: 25
2. WAGA: 92
3. WZROST: 175
4. WYMIARY:
-biceps: 46
-klatka: nie mierzę
-udo: 67
-talia: poniżej 80
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 5 lat
6. DIETA:
-białko: 2g
-węglowodany: 0g
-tłuszcz: 80g
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: jeden długi od prawie 2 lat
8. TRENING: masa split redu fbw
9. CEL CYKLU: redukcja
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: 0
11. POZIOM BF%: 11 a 12 %
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): ecto
13. STAN ZDROWIA: BD hormony ok, morfologia ok, nerki ok, wątroba ok, mocz ok, od a do z wszystko pod kontrolą, jedynie kłaki poleciały z bani...
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: leca jak pieniądze po wypłacie
15. PPM (podstawowa przemiana materii): ulega zmienia
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 150
-martwy ciąg: 220
-przysiad: 170


Zmieniony przez - Express w dniu 2016-09-02 21:23:32
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 77 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1676
Podleje ale delikatnie, bez porównania z WW. Zostanę przy tescie dece i trenie.. Deki 600EW Trenu 350 EW Test 1200 Wszystko nowy sort alchemi. Cabaseru i Aromasinu mam sporo... Dam dziennik jak ruszę z masą wpierw zejdę do 6, 7%




Zmieniony przez - Express w dniu 2016-09-05 19:55:03
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94450 Napisanych postów 364376 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668955
sprawa rozbija się o ogólną kaloryczność
jedni masują na weglach inni na tłuszczach
sam musisz spróbować co tobie lepiej podejdzie
środki nie mają tutaj znaczenia
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Po prostu podbijasz kaloryczność diety, jedni wolą tłuszcze inni węgle białko na poziomie 2-2,5grama na kg masy ciała całkowicie wystarczy

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
Podaż tłuszczu, białka czy węglowodanów ma wpływ na nasze naturalne hormony, natomiast nie ma znaczenia jeżeli podajesz syntetyki.
2

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94450 Napisanych postów 364376 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668955
będzie szedł tren i lipidy w dupe dostają
tak więc tutaj tłuszczówka może wyjść na plus
u mnie na trenie była spora poprawa w wynikach jak dołożyłem 50 ml lnianego dziennie

ogólnie wyniki się poprawiły jak zszedłem z ww a podbiłem tłuszcze
oraz plus na tłuszczach brak ciąży spożywczej

to mnie przekonało do takiej zmiany
wiem co mówię bo wróciłem na węgle i się kiepsko czuję
ale odpaliłem slin i tylko dlatego po nowym roku na pewno postawię na tłuszcze

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 331 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4462
To jednak lodzianin przestawiles się na fat, co taka zmiana ? Pisałeś kiedyś ze tłuszcze dla Ciebie lipa jak dobrze pamietam

NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJ!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94450 Napisanych postów 364376 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668955
bo okres masowy i jedzenie ponad 6 koła kcal to wypchany chodziłem jak PKS do Lichenia
na tłuszczach nie ma ciąży spożywczej
to znaczy nie jadę na samych tłuszczach ale leci wtedy ok 250 gram a to już masz prawie 2300 kcal a łatwo to zjeść ,250 białka to mam już 3300 to łatwiej mi dopchać sporo mniejsza ilość ww

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 984 Napisanych postów 2953 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94266
A jaki rozklad btw Na tluszczach? Po wyjsciu z vlcd tez planuje masowac Na tluszczach Bo wegle zalewaja mnie strasznie.

kaczo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94450 Napisanych postów 364376 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668955
Ja dawalem ok 2.5 bialka i tyle tluszczy reszta ww

Mozesz spokojnie dac tluszczy 3gr/ kg i bialka 2-2.5

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94450 Napisanych postów 364376 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668955
Tylko z vlcd wychodzil bym weglami aby bujnac tarczyce.chyba ze leci syntetyk

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 984 Napisanych postów 2953 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94266
Nie bez t3 jade 8 week dzisiaj wyjde weglami ale to jeszcze z minimum 2 tyg vlcd Bo fat jeszcze jest pozniej 4 tyg wyjscia i powoli Bede Na tluszcze przechodzil

kaczo

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

500mg ew testa a poziom testosteronu całkowitego

Następny temat

Kolarstwo - Cykl na okres zimowy (Propionat Testosteronu)

WHEY premium