SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta redukcyjna do oceny, 62kg

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1703

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

19

Płeć

Kobieta

Cel

redukcja rozłożona w czasie, byle nie było gorzej niż jest

Waga

62

Wzrost

167

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

doślę

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

studia, więc różnie, spać idę ok. 22 a wstaje zależnie od uczelni, ale miedzy 6 a 8

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

gimnastyka- różnie- najczęściej , 5 x w tyg. ok.3-4 h , niedziela odpoczynek, organizm jest już przyzwyczajony więc nie jest to dla niego jakiś hardcorowy wysiłek, dlatego nigdy nie wiem ile powinnam jeść kcal, staż 10 lat

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

sporadycznie się pilnuję bardzo , tak przez ok. 3 miesiące najczęściej i różnie 1500-2000 kcal, nigdy nie zwracałam uwagi na makro. Ostatnio starałam się zwiększyć białko( wcześniej wypadkowo wychodziło jeszcze mniej) i B/W/T= 20/45/35.Mam słabość do tego

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

bdb, tylko skąpe miesiączki- lekarze to zlewają-tak może być w tym wieku z tą aktywnością
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 9 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3715
kajaka
deja vu
A Tobie to jest redukcja potrzebna? Bo ani waga, ani wymiary na to nie wskazują.Może trzeba jakąś rekompozycje robić, ale stricte redukcja to nie musi być dobry pomysł ( zwazywszy na te problemy z miesiączką) i -ale coś więcej da się powiedzieć, jak dorzucisz zdjecia


Także dorzucam i nadal twierdze że mogę coś więcej ze sb zrobić, to nie jest mój max myślę. Zgodzę się że waga nie musi iść jakoś w dół itd. Tylko że nie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rotacja węglowodanów

Następny temat

Dieta na masę do oceny, 75kg

WHEY premium