SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta redukcyjna + ECA (Therma), jak policzyc wegle?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2114

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Heja wszystkim,

wracam do pracy nad swoja sylwetka po 3 letniej przerwie, troche jestem zapuszczony, tzn. generalnie raczej szczuply ale z oponka na brzuchhu (wzrost 181, waga 75), ta oponka mnie przesladuje kiedys ostro trenowalem, dieta + duzo aerobow i bylo ok, ale brzuch jaki byl taki zostal :) postanowilem sprobowac thermy i mam problem z ulozeniem diety redukcyjnej dla siebie - zapotrzebowanie kaloryczne wyszlo mi ok. 3000 (godzina treningu aerobowego dziennie), powiedzmy ze normalnie obcialbym ok. 500 i na tym jechal ale jezeli chce brac ECA to nie moge tak pozbywac sie wegli. jak wiec prawidlowo powinienem postapic? jaki stosunek wegle/tluszcze/bialko na kilogram masy przy braniu thermy? ile kalorii mniej w stosunku do zapotrzebowania dziennego?

Dzieki wszyskitm seeeeeerdecznie za pomoc. w poniedzialek zapisuje sie znow do klubu (gymnasion w warszawie, trenuje ktos z Was?) i zaczynam zapieprz :)


Pozdrofka serdeczne,
Kraffat
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 25514 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 110527
mozesz zacząć jeśc równe zapotrzenowanie dziennie przy thermie i ćwiczeniach i tak pojdziesz w dół
jezli nie to obetnij o te 500kcal

B-conajmniej 2 gr.kg
WW-5gr/kg
tł-1gr/kg

https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=89657 - samodzielne ukladanie diety

.................. 1 BOLD NOWEJ GENERACJI ..................
Doradca w dziale SFD
>>>A tak wogóle to nienawidze MATERIALISTÓW <<<

Zmieniony przez - Quart w dniu 2003-11-16 01:25:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
o ****, jaka szybka odpowiedz, a jest weekend i srodek nocy, jestem pod wrazeniem :)

na dniach uloze sobie diete i przedstawie na forum w celu wyeliminowania ew. bledow.

jeszcze szybkie pytanie:
jak u Was (np. u Ciebie Quart) wyglada trzymanie diety w ciagu dnia? przeciez kazdy chodzi do jakieis pracy, na uczelnie, etc. ja mam teraz tak ze jem glownie na miescie i zastanawiam sie jak np. zapewnic sobie zgodny z dieta ale cieply posilek w ciagu dnia? jakies pomysly? zastanawiam sie jakiego rodzaju zarcie dostepne "na miescie" mozna w ogole brac pod uwage jezeli jest sie na diecie, moze jakies wietnamskie specjaly (w sumie ryz + warzywa + drob)?

dzieki za pomoc!

Pozdrofka serdeczne,
Kraffat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 25514 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 110527

plastikowy pojemnik a w nim ryż i kurczak lub sałatka - ryż,tuńczyk,kukurydza - moja ulubiona:)


.................. 1 BOLD NOWEJ GENERACJI ..................
Doradca w dziale SFD
>>>A tak wogóle to nienawidze MATERIALISTÓW <<<

Zmieniony przez - Quart w dniu 2003-11-16 01:58:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 71 Napisanych postów 10883 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 44966
Troche duzo wyszlo Ci kalorii. Jestes bardzo aktywny?

______
Kawosz
____________________________
Kucharek w Jadlodalni

Zajrzyj i moze cos dopisz: https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=114662 

pierwsza by zobaczyc twoje oczy...
druga, druga... by zobaczyc twoje usta...
trzecia po to by zobaczyc cala twoja twarz...

A.W.O.L.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie, wrecz przeciwnie - bede mial takie treningi:
5x w tygodzniu 45 min aerobow (rowerek, bieznia, stepper - na zmiane) rano, przed sniadaniem (i po thermie)
3x w tygodniu 45-1h lekkiego treningu "silowego" (chociaz bardziej chodzi o przyzwyczajenie organizmu do nastepnego cyklu niz pakowanie) a poza tym jestem bardzo malo aktywny, klasyczny przyklad pracownika biurowego jezeli idzie o aktywnosc.
3000 kalorii wyszlo mi z kalkulatora, ktory gdzies tu byl na forum podawany - wzrost 180, waga ok. 75. 1h duzego wysilku dziennie a poza tym 8h snu i reszta wysilku minimalnego (siedzenie i klepanie w klawiature, spacer do metra etc.)


Pozdrofka serdeczne,
Kraffat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 71 Napisanych postów 10883 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 44966
Przeliczylem i wyszlo mi ok. 2800 czyli jest OK.

Proponuje Ci cos takiego:
dieta redukcyjna na poziomie 2200-2300 kcal (2g bialka, 1g tluszczy, reszte dopelniasz WW) + aeroby
ECA dolacz przy tzw. ostatecznym szlifie jak dieta przestanie dzialac.

______
Kawosz
____________________________
Kucharek w Jadlodalni

Zajrzyj i moze cos dopisz: https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=114662 

pierwsza by zobaczyc twoje oczy...
druga, druga... by zobaczyc twoje usta...
trzecia po to by zobaczyc cala twoja twarz...

A.W.O.L.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomocy!!!

Następny temat

Pifko czy Coca - Cola???

WHEY premium