SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na redukcję tłuszczu, konkretne pytania początkującego

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

Ilość wyświetleń tematu: 867

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 70
Szanowni forumowicze,
mam 25 lat, 175 cm wzrostu i ważę 78 kilo. Chciałbym zmienić nawyki żywieniowe i pozbyć się zbędnych kilogramów do mniej więcej 65-67, a potem budować troszkę mięśnie.
Mogę ćwiczyć 4 razy w tygodniu, tj. sobota - wtorek. Robiłbym głównie aeroby i dodatkowo w miarę możliwości trening siłowy ale w domu; mam drążek, hantle. Moje Zapotrzebowanie kaloryczne wykosi według wyliczenia 2500 kcal, więc ustaliłem sobie dietę na poziomie 2250 kcal (B - 110, W - 300, T - 70). Mam w związku z tym kilka pytań i bardzo proszę o odpowiedź.
Jako że wcześniej jadłem bardzo mało jak na mężczyznę, ciężko mi spożyć te 2200 kcal dziennie, tzn. przy ok 1400 kcal jestem najedzony, wieczorem, wybaczcie kolokwializm ale przeżarty. Jednak po 2 dniach czuję, że rozpiera mnie energia. Czy wobec tego zamiast schudnąć, przytyję?
Teraz moje drugie pytanie, bo przeglądając forum natrafiłem na rozbieżne opinie. Ile powinien trwać trening? Mam w planach jazdę na rowerze ok. 30-40 min (taki dystans dobie ustaliłem, ok 15km), a kiedy ćwiczyłem w domu łącznie z rozgrzewką zajmowało mi to ok. 30 min. Trenuję w miarę możliwości różne partie mięśni.
Proszę o odpowiedź, jeśli umieściłem temat w nieodpowiednim dziale, łaskawie proszę admina nie usuwanie, a przeniesienie do stosownego.
Ps. zamieszczam to co dziś zjadłem i zjem wieczorem.


Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 70
Zapomniałem dodać, że rozłożyłem to na 5 posiłków.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 70
Chciałbym jeszcze dodać, że poza dniami, w których mogę ćwiczyć, jestem zmuszony prowadzić siedzący tryb życia.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na mase 67 KG PROSZĘ O OCENY

Następny temat

Dlaczego nie idzie ?

WHEY premium