SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na masę 60kg- Do oceny

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3811

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 399 Wiek 26 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 22464
Stary tu chodzi np o to ze o 16 jesz sam ryz, jesz same zoltka zamist calych jaj(pewnie zeby w bilansie bialka sie wyrobic). Tez masz duzo mleka, o polowe minimum musisz to zmniejszyc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Jakbym miała jeść 7 razy dziennie, to chyba musiałabym rzucić pracę, i treningi, żeby mieć na to czas.

Noworodki się karmi co 2-3 godziny, a Ty chyba starszy jesteś? Więc także nie musisz jeść manny na mleku, bo to nie jest jedzenie dla dorosłych

Zjedz np. rano jajecznicę z chlebem czy omlet, potem 2 takie same "obiady" czyi ryż/kasza/ziemniaki/makaron plus ryba/mięso i warzywa, owoc jako deser.

Na kolację, jak lubisz - porcja nabiału z dobrymi ww, czy ryba, jeśli nie jadłeś jej wcześniej. ( to nie jest jakieś "obowiązkowe menu", tylko przykład)


A nie hektolitry mleka, chleb z ryżem, ryż ze skórką pomarańczową.
1

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta redukcyjna do oceny !

Następny temat

Redukcja

WHEY premium