SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta i zestaw ćwiczeń

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3078

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 83 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 314
Co do dokładnych ćwiczeń to nie jestem pewien muszę jeszcze o tym poczytać no ale na pewno nogi brzuch plecy klata No ale wiadomo nie wszystko na raz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 452 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3100
Brzuch możesz ćwiczyć co dzień bo to "ogromna" partia,choć 2-3 razy w tygodniu w zupełności wystarczy.Resztę też możesz sporadycznie ćwiczyć ale nie radziłbym się jeszcze łapać za ciężary ze względu na młody wiek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3016 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 40954
Młody wiek ogranicza go tylko do dużych ciężarów, na lekkich ciężarach może lecieć.

Z każdym dniem kilka milimetrów więcej i więcej... i to najbardziej cieszy.

ON

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 83 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 314
Nie no ja bardzo dobrze rozumiem z tymi ciężarami i 90% ćwiczeni to ćwiczenia z własnym ciężarem ciała takie chyba są zdrowe, prawda?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 452 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3100
O to właśnie mi chodzi,bo zazwyczaj młodzi zaczynając ćwiczyć łapią i szarpią się z ciężarami nie patrząc na technikę. Ze względu że siłownia to sport na lata i proponował bym trenować np pompki(ewentualnie z plecakiem jak dojdziesz do 100 ),podciąganie(na początek z pomoca nóg jak nie dasz rady),brzuszki :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 83 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 314
Nie no takim amatorem to nie jestem, 8 razy podciągnę się z prostych rąk
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 83 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 314
A i mam takie pytanie ile białka powinienem zjadać dziennie by mieć lepszy przyrost mięśni?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3016 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 40954
Wyliczysz wszytko sobie jutro to się dowiesz :) 2/2,5g na kg :)

Z każdym dniem kilka milimetrów więcej i więcej... i to najbardziej cieszy.

ON

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 452 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3100
bez przesady z tymi 5g/kg. 2,5/kg maksymalnie na początek wystarczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3016 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 40954
napisałem przecież 2/2,5 :D

Z każdym dniem kilka milimetrów więcej i więcej... i to najbardziej cieszy.

ON

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odwodnienie Do sesji

Następny temat

Redukcja po cyklu kreatynowym.

WHEY premium