SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta 170cm 42 kg

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3456

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1021 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 28277
zamiast tego super gejnera lepiej niech kupi kilo cukru, pol kilo bananow i pol kilo twarogu, potem zmiesza.

wyjdzie na to samo, a cenowo znacznie taniej ;e

dieta tez trening - musi bolec.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 247 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1929
Dieki za odp to kupie tego gainera dziekuje za odp ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 247 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1929
Ok kupie ale nic mi nie bedzie po tym gainerze1 musze jakies badanie robic tylko sie nie smiejcie bo jestem poczatkujacy aha i jeszcze chodze na silownie jakby to mialo jakiekolwiek znaczenie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1021 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 28277
nie kupuj tego gainera, szkoda kasy.

zainwestuj lepiej w wolowine.

dieta tez trening - musi bolec.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 247 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1929
Jak kupie tego gainera1 vit.. to w jakich porach mam brac mam zamiar zakupic 1000g ok.30zł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1016 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7338
Ułoż dietę i poczekaj na efeky, ewentalne braki uzupełniasz gainerem...

Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło się nudno kiedy umrzesz...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10942 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24714
heh wystarczy dieta panowie dobra i w miecha 5kg mozna na masie przybrac no i troszke tluszczyku tez bedzie a gainera nom mozna tez jako uzupelnienie diety wiec rosnij zdrow chlopcze

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 21 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 116
ale co mu zalezy.. niech sobie kupi tego gainera i szybciej przybierze.. moze akurat nie jest w stanie zjesc 6 posilkow dziennie a jak bedzie wpieprzal wegle to bedzie mogl jesc 4 posilki na dzien.. chociaz 6 to najlepsze rozwiazanie..

((((((-------)))))) 1T
O/
||
// pudzian xD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 21 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 116
aha 1kg gainera niewiele Ci da juz moze lepiej doloz sobie te +/- 25 zl i kup 2,25kg.. jak przyjmowac pisze na opakowaniu

((((((-------)))))) 1T
O/
||
// pudzian xD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1021 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 28277
gainer mu NIC nie da oprocz ewentualnie tluszczu.

ludzie przeczytajcie co pisza o tym syfie takie osoby jak marek.c czy inne osobistosci tego forum - to jest syf ktory nadaje sie tylko dla ludzi ktorzy wybitnie nie maja czasu na posilki. a jako uczen ten czas MASZ.

dieta, dieta i jeszcze raz dieta.

dieta tez trening - musi bolec.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Posilek potreningowy

Następny temat

temat powtarzający sie ale nie udalo mi sie znalezc doklandie takiego problemu/

WHEY premium