SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta -> CIEKAWOSTKI :)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3835

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez anubis84 z działu Szybkie pytanie.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 424 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5139
Witam, jestem nowy mam kilka pytań by ułatwić mnie i INNYM NOWYM zaczynającym przygodę na tym Forum . ;)

1. Drugie śniadanie w szkole, jest kłopotem pewnie dla wielu chcących poważnie zabrać się za pakowanie ... Czy dobrym pomysłem jest : Bułka z kurczakiem i majonezem ... Tylko teraz nw. ile ona zawiera G białka/węgli ... Jeżeli nie proszę podać własną koncepcję na drugie śniadanie ;)
- Ile czasu powinno jeść się przed i po treningu


2. Czy osoba chcąca przybrać masy mięśnowej , ile powinna spożywać białka/węgli/tłuszczy/kcl

3. Co jest lepsze CARBO + BIAŁKO czy Gainer ... (Robiąc masę)
- ilość dawkowania w G/Łyżkach :) !!! WIEM ŻE TO TYLKO UZUPEŁNIENIE DIETY !!! i ile czasu po treningu spożywać ... ;)

4. I Czy macie jakieś dobre ćwiczenia na brzuch, Ps. czy a6w jest waszym zdaniem dobre ...

Wiem że to wszystko jest w internecie, ale na innych str. każdy może napisać co chce, Chcę się dowiedzieć czegoś od was, aby mi i innym użytkownikom ułatwiło to pierwsze kroki :), TEMAT ; powstał po to by ważne info zamieścić w jednym temacie ;)


POWODZENIA i serdecznie dziękuję .

Pozdrawiam ... Pamiętaj, Granice są w nas !!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
jakie masz białko/gainer, najlepiej jak kupisz wagę na allegro 20 zł góra max z przesyłką, 50 cc jednego produktu będzie 20g a innego 25g każdy ma inna konsystencję,

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 424 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5139
Aha, jeszcze zapomniałem zapytać o BCAA, czy waszym zdaniem przyda się czy nie ... :)

Pozdrawiam ... Pamiętaj, Granice są w nas !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
To nie dział od takich pytań.

1 bułka z piersią i majonezem ok tylko aby tego majonezu za dużo nie było, btw bułki piersi i majonezu trzeba z tabel wziąć.
ok 90 min przed siułownią, po treningowy jak wrócisz do domu to jesz
2 to zależy od zapotrzebowania, typu budowy , czy ktoś się łatwo otłuszcza czy trudno idzie mu nabrac masy
3 carbo + białko w odpowiednich proporcja = gainer, konczysz trening i w szatni sobie mozesz popijac
4 aw6 nigdy nie robilem i nie mam zamiaru, wolę normalne. spięcia, russian twist, podnoszenie nóg w leżeniu, przyciaganie nóg do klatki w zwisie.
5 jak jest kasa to bcaa można popijać

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 540 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22802
4. Robiłem, 2 razy udało mi się zakończyć, efekty średnie. Jak masz mało tłuszczyku na brzuchu to kaloryfer będzie widać :) Podobno bardzo męczy mięśnie brzucha.

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 424 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5139
Anubis84, wielkie dzięki :) Ale coś dopiszę ... ;)
Do pkt. 2 . Nie mam skłonności do otłuszczania Chodzi mi jeżeli ktoś chce zrobić masę to ile ok. powinien
węgli, białka to 2g/1kg, tłuszczy, kcl ;)

6. A co do Carbo i białka to wg. braku w diecie węgli i białka ? Do szejka wszystko i pijemy :) ?

7. A co wg. daje te BCAA ...

A co do Arczikk123, ja też robię mam 15 dzień ale zrobiłem 6 dni przerwy :) Efekt jest, ale rzeczywiście Anubis ma rację, lepsze się spięcia itp .

Proszę odp. Na te pyt . Dzięki wielkie ;)

Zmieniony przez - Never Give Up w dniu 2012-11-27 22:02:33

Pozdrawiam ... Pamiętaj, Granice są w nas !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
ok 2-2,5g białka tłuszcze 0,8-1,3 węgle od ok 4, jak nie idzie nic to np zwiększasz węgle.
mi miks carbo+białko w jednym szejku nie podchodzi wolę osobno wypić, ale jak Ci to nie przeszkadza to tak rób.
bcaa moze polepszyć regenerację, co do a6w sporo osób się skarży na bóle kręgosłupa.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 424 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5139
Anubis84, konkretnie ;) O to mi chodzi ;) DZIĘKI
Z tym miksem to jakie odpstępy pomiędzy szejkami i jakie gdzieś proporcje Carbo (ile g na szejka) ... ;)i carbo raz dziennie ?

Ps. a6w jak się ćwiczy plecy to nie boli, jak robisz a6w to dobrze jest robić 3 dniowe przerwy co 3 dni :) WBREW a6w efekt ten sam i lepsze samopoczucie .

aa. i kcl zapomniałeś dodać ~ 3200 ?


Zmieniony przez - Never Give Up w dniu 2012-11-27 22:22:30

Pozdrawiam ... Pamiętaj, Granice są w nas !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Nie musi być odstępu, pijesz carbo i zaraz mozesz białko sobie rozrobić, carbo najlepiej po treningowo.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 241 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3913
w podwieszonych tematach jest Zbior najwazniejszych tematow. jest tam wszystko co powinienes wiedziec wie trzeba tylko przeczytac;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 424 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5139
Goral10001, przeczytaj co napisałem na czerwono w temacie ... ;) Chcesz to podeślij jakieś linki, nie to nie pisz takich postów, bo że jest to gdzie indziej to ja wiem ;)
Anubis84, a ile tego carbo do szekja, mniej-więcej 40/50 g ?

Pozdrawiam ... Pamiętaj, Granice są w nas !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 128 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8869
1. Bułka z 100g kurczaka i łyżką majonezu rozkłada się tak w kaloryczności :
Kcal:440 B:26 T:21 W:36
Dobra sprawa ale brałbym chleb razowy.

2. Zależnie od budowy ciała około 2-3 g białka 3-8g ww 1-2 g tłuszczy na każdy kg masy

3. Lepsze carbo + białko -wtedy masz pewność co pijesz a w gainerach często jako węglowodany dodawany jest cukier a białko
pochodzenia roślinnego czyli shit ;)

4. Osobiscie mogę Ci polecic ABS II - zajmuje pare minut ale robione codziennie przynosi niezłe rezultaty.


Pzdr ;)

Zmieniony przez - Thindux w dniu 2012-11-28 16:41:31
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nabieranie masy

Następny temat

Zielona herbata + cytryna

WHEY premium