SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dibencozide Magnum

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2814

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1019 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9710
na podstawie wlasnego doswiadczenia kolejny raz powiem: dobre to jest dla osob początkujacych ze spora niedowaga

Masa szczęścia nie daje, ale jej brak powoduje nieszczęście

PKS ''Azbest'' Legendary Gym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 25514 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 110527
Działa ale nie na wszystkich,na mnie "zadziałało"

__________________________________
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jesli dzila na osoby z niedowaga to ja sie zaliczam:P

Od zera do koxera
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dibenco to jest koeznym witaminki B12 a jak ogolnie wiadomo witamina B12 jest uwazana za witamine sportowcow. Bralem dibencozide samo + gainer i jestem bardzo zadowolony z efektow a moj kumpel bral z kreatyna w drugim cyklu i sam po nim widzialem ze mial takie same efekty jak przy pierwszym cyklu kreatyny. Podsumowujac ja i moj kupel z silowni jestesmy bardzo zadowoleni z tego produktu, pozatym ten koenzym dziala na przyspieszenie metabolizmu co powoduje zwiekszenie masy miesniowej a co za tym idzie takze i zwiekszenie laknienia. Ogolnie zdania sa ostro podzielone ale uwazam ze jak za taki tani produkt nie mozna od niego wiele wymagac, chociaz mnie szczerze zaskoczyl i napewno niedlugo kupuje druga puszke 200 tableteczek :]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1770 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29460
"poza tym specyfik ten niegdys produkowala firma Universal o ile sie nie myle...i wycofali go z produkcji po tym jak okazal sie rakotworczy ... "

misOO: a moze chodzi ci o Vanadyl?? bo nie slyszalem nic takiego o dibencozide..... (ale ja tez moge sie mylic)

a co do diben to rzeczywiscie jest to srodek dobry na zwiekszenie laknienia....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 154 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7589
strata kasy,nic więcej

LUTER

LUTER

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 10990 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 88360
warner...

chodzi mi o koenzym witaminy b12...czyli Dibencozide..

Pozdrawiam
misoo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a teraz napiszcie kto z as to bral bo widze ze jak ktos pisze ze bral to muwi ze jest zadowolano a jak ktos muwi ze ta szajz to nie pisze czy to bral

moze i jest rakotworczy, nie ma atestu

Od zera do koxera
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 255 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4530
taaa ja bralem i mysle ze jak na 1szy raz to calkiem wporzoo, 15% na sile mozna zrobic wiec nawet calkiem ok - tyle ze dobrze dziala na nie wysilony organizm jak sie juz cwiczy dluzej to nie ma sensu brac ale tak na poczatek to w sam raz - tanio wychodzi wiec nie ma tak zle - chyba ze juz ktos przerobil 3cykle kredki to DM nic mu nie da!

<<< SOGOW MI NIE TRZEBA JUZ MAM ICH DUZO
- WEJDZIE NA http://www.pajacyk.pl LEPIJ >>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1019 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9710
jak wyzej

Masa szczęścia nie daje, ale jej brak powoduje nieszczęście

PKS ''Azbest'' Legendary Gym

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co zjesć przed treningiem zebym mial siłe???

Następny temat

Suple (cena - jakość)...

WHEY premium