SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Depresja

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4361

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 325 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7279
Masz rację, z teściem jest cudownie, ale pierwszy raz wziąłem Dece to jest chyba mój ostatni raz. Czuje się strasznie, psychicznie mnie chce wykończyć. Muszę się chwilami powstrzymywać od płaczu. Katastrofa z tym jest. Nigdy więcej takiego cyklu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 325 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7279
A można wbić w jednej strzykawce HCG i prolkę np?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1257 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12695
hcg podskornie bij
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 325 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7279
Tzn jak?
Nigdy tego nie robiłem...

Zmieniony przez - petjack w dniu 2010-06-29 18:12:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1257 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12695
tak jak sie robi zastrzyk insulinowka, mozesz w brzuch w tkanke tluszczowa
ja bym niemieszal hcg z prolo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 325 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7279
A nie można domięśniowo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1610 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6674
Bij normalnie(domiesniowo)i nie mieszaj z olejem i odstaw koks.Odstaw wszystko.Przybij to HCG przez 3 tyg. w dawce 1000 iu e2d. Potem clomid.Czlowieku masz jakies dziwne sajdy.Odstaw to bo po co sie meczyc.

(ON)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 400 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15930
lepiej jak tego testolica z 4tygodnie chociaz pociagniesz niz teraz wszytsko odstawisz tak nagle...wbij te hcg jak ci pisali wczesniej, zakoncz cykl tym propem i poznej normlanie pct.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 55 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 224
nie masz się co przejmować, to jest normalne samopoczucie na dece, wbij hcg, możesz zmieszać spokojnie z prolką ale lepiej działa podskórnie, możesz wbić 5000 na raz, na takim przyblokowaniu na pewno Ci nie zaszkodzi, zwiększ teścia i pociągnij dopóki Ci się deka nie skończy, teść to kluczowa sprawa przy dece czy winku - źle się czujesz - bij więcej teścia (i hcg zawsze w pogotowiu bo szybko działa)

z mojego doświadczenia teścia najlepiej wbijać co najmniej 250mg więcej niż deki

Zmieniony przez - poreczny w dniu 2010-06-29 19:09:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 325 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7279
Właśnie wbiłem 400mg prolki a w drugi pośladek tak jak "chudzina" sugerował
wlałem do flakonu Nordic'a ok 3ml wody i wbiłem blisko 1ml. Będę go bił co dwa dni do zakończenia flakonu. A więc po propie którego zacznę w następnym tygodniu dwa dni po ostatnim strzale wejdę na resztę PCT. 10000j.m HCG oraz 24 tabsy cloma.
"poręczny" poprawiłeś mi humor swoją wypowiedzią. A już myślałem, że jestem odmieńcem.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cypionat razak

Następny temat

prop + deca??

WHEY premium