SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Depresja

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4366

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 55 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 224
hcg podskórnie - siedząc chwytasz 5cm obok pępka tyle skóry ile jesteś w stanie, odkażasz oczywiście i możesz wbić zwykłą 0,6 na jakieś 2cm, pod kątem w bok tej górki skóry, pierwszy raz jest trochę dziwnie ale w mięsień za pierwszym razem też każdy miał wątpliwości ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 325 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7279
Wbiłem, nie spodziewając się, że woda tak szybko wpłynie, chyba za szybko i strasznie mnie zabolało. Nie było tak gładko jak z olejem arachidowym...
Następny przybiję tak jak radzisz:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 55 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 224
jeżeli mieszasz z olejem to "poprzewracaj" strzykawkę tak żeby bąbelek powietrza pływał w środku z góry do dołu, nie wstrząsaj po narobisz niechcianych bąbelków powietrza, ja mieszam tak ze 2-5min aż konsystencja jest jednolicie bąbelkowa (maleńkie kuleczki hcg równo zmieszane z olejem), dzięki temu hcg się nie zmarnuje zostając na koniec w strzykawce, zastrzyk lepiej wchodzi i lepiej się wchłania

zdarzało się że mieszałem w jednej strzykawce deke winko teścia i hcg i żadnego problemu nie było

Zmieniony przez - poreczny w dniu 2010-06-29 19:31:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
bij to hcg domiesniowo, ale jako osobny szot. nie bardzo wiem, jak wpadles na to, zeby to pomieszac, ale gratuluje pomyslowosci

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Petjack ty sie za duzo nie przejmuj bo jak majstrujesz w swoim ukladzie hormonalnym takimi klejnotami jak deca to nie ma co sie dziwic nie jeden juz to ma za soba.
Rob jak chudzina napisal i wkrotce odzyjesz na nowo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 157 Wiek 53 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 16763
Te 3 ml wody to kolega z kranu bral ?

pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 8824 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 107077
z kranu
z pisdy zaciagnol ta wode
jest do tego specjalny rozpuszczalnik.

Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie. ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 157 Wiek 53 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 16763
Co ty powiesz ? Czytasz umiesz ? Napisal wyraznie "wody" nie "specjany rozpuszczalnik".

pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 8824 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 107077
chyba nie jest takim idiota
to jest oczywiste ze nie chodzi o wode z kranu

no ale dobra to jest SFD tu wszystko moze sie stac

Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie. ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2657 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 55935
Doszły mnie ostatnio słuchy, jak pewien koleś dostał pregnyl wraz z instrukcją od znajomego, że 1 dawkę 5000 ma sobie rozdzielić i na trzy razy wziąć. Za jakiś czas przychodzi i mówi że wbił tą wodę już i co ma zrobić z tym białym proszkiem teraz hehe


Wracając do tematu, deca to bardzo mocarny w skutkach ubocznych środek, robi w układzie hormonalnym niezły burdel, co przejawia się silnymi blokami deprechami i ogólnym marnym samopoczuciem. Niewielu jest świadomych tej mocy pozornie bezpiecznego środka, i lecą na konkretnych dawkach w długim okresie a potem z chyja sznurek


Na Twoim miejscu bym się nie łasił na te 4 tyg cyklu tylko odstawił ta dece i powoli schodził dawkami teścia z cyklu wraz z hcg, w tym przypadku akurat czas gra na Twoja korzyść.


Zmieniony przez - MASSpower w dniu 2010-06-29 23:52:01
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cypionat razak

Następny temat

prop + deca??

WHEY premium