SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dempsey Roll w Boskie !!!!!!

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8636

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 241
Przejrzałem to wszystko ... Nawet Anime oglądać zacząłem ...
Panowie Ale czy naprawdę dempsey roll tak wygląda ?
Jeśli rozumiem : po 1) technika ta polega na balansowaniu ciało [coś jak styl tajsona ] po 2 ) do balansowań dodajemy ciosy z dołu ? [ czy to jest prawda ]
po 3 ( jeśli technika ta jest tak dobra czemu ludzie z niej nie korzystają ? )czy to oznacza ze jest za trudna ?
Proszę o sprostowania !! Kogoś kto zajmuje się boksem

Jak trenować to tyko i wyłącznie z mądrymi ludźmi... Ni ilość a jakość !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 774 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5083
Wiesz, może kiedyś była skuteczna, ale teraz już ją wszyscy znają i wiedzą jak się bronić. Z tego co widziałem po tych seriach balansowania Dempsey wylatywał z cepami przed którymi też jest się stosunkowo łatwo obronić. Przez tyle lat technika stała się przewidywalna. Ciągle trzeba coś nowego wprowadzać.

OloKK: "Po to się robi bezkontaktowe sparringi - człowiek przyzwyczajony do braku kontaktu instynktownie
będzie go unikał."

Cavior: "Niewątpliwie. Ale nawet, gdy ktoś nie szuka kontaktu, czasem kontakt znajduje jego... (...)"

Pure domination.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 241
A możne znacie jeszcze jakieś nazwy ciosów ? taktyk ? z miłą chęcią się zapoznam :D

Jak trenować to tyko i wyłącznie z mądrymi ludźmi... Ni ilość a jakość !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 123 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3560
idz na sekcje, , sie zapoznasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1388 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3720
i jak zwykle ostatni post owned ;d

Caly Czas zastanawiam sie z czego jest panierka przemka

Spamers Squad A Jak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 241
Trenuje taekwondo :D i bjj :D nie mam zamiaru chodzić na boks :D wiec słyszałem jeszcze coś o technice : machinegun (polega to na bardzo szybkich ciosów 1,2 ) może ktoś coś wie więcej ? czy też się balansuje ciałem? jak w Rollu ? No i jeszcze technika "Thomas 'Hitman' " technika hitman A znacie coś nowoczesnego ?

Jak trenować to tyko i wyłącznie z mądrymi ludźmi... Ni ilość a jakość !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1400 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6890
Oryginalny dempsey roll wyglądał tak:



balans ciałem w stylu cyfry 8 i cepy z obu stron xD

Był jeszcze Smash, wykorzystywany przez Donovana Ruddocka.


Rób swoje, i nie patrz się na innych!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1387
pooglądaj sobie hajime no ippo to będziesz wiedział jak to zrobić <lol>]

Osobiście sprawdzałem tą technikę na worku i stwierdzam, że jest naprawdę dobra. Nie umiem tego zrobić dobrze, robię to wręcz jak kaleka, ale przy uderzeniach czuję siłę (nie jakąś wielką). Gdybym miał jakiegoś trenera, który by tego nauczał, to byłbym niezłym hardkorem na mieście :D

"Człowiek wygrywa walkę, nie pas!"

"Nie drażnij małych pszczół, bo zwrócą się na Ciebie z siła smoka"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 725 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14919
Nie umiem tego zrobić dobrze, robię to wręcz jak kaleka, ale przy uderzeniach czuję siłę (nie jakąś wielką). Gdybym miał jakiegoś trenera, który by tego nauczał, to byłbym niezłym hardkorem na mieście :D

Jakby się ten trener znalazł to mógłbyś zastąpić Christophera Lamberta i zagrać w kolejnym filmie jako "Nieśmiertelny"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1387
nie zrozum mnie źle, nie chce się przechwalać czy coś w tym stylu. Ale wystarczy sprobować wykonywać ruchy jak na filmikach i można się przekonać, że jest to naprawdę ciekawa technika.

"Człowiek wygrywa walkę, nie pas!"

"Nie drażnij małych pszczół, bo zwrócą się na Ciebie z siła smoka"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening w domu(znam techniki!)

Następny temat

Wakacyjne treningi w Shido- Gym Łódź

forma lato