SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dece z Chinoin S.A 10ml /200mg

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8080

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 31
no nie moge powiedziec ze nie bo bym sklamał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 590 Napisanych postów 2265 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30053
moj dill ma wino z tego calego chinoin i nie wiem wlasnie czy brac, bo zambony waluja za bardzo u mnie (mleko nie rowno splywa w amp), szpece poradzcie mi cosik w tej sprawie...czekam na opinie tego wina
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1360 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11129
ja tez. bo mam scantela co dziala ale chyba zeby herbate oslodzic. i kolo-dil mi wymienia na chinoin. tez czekam na opinie bo sie boje, zebym nie wpadl z deszczu pod rynne. cisza jak dotad. trza czekac chociaz chinoin juz w drodze.. nie ma lekko!

moj synek (10lat) do mnie: tato, badz wielki!!! majac dzieci, wspaniala, sexowna zone i poukladane finanse:
daje ognia i celuje na: waga:104-106 / ramie:46-48 / talia:86-88cm / udo:70-72
a maxy mam w p***zie, wazne, ze swoja zone na 1 rece podnosze!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 4804 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44754
to zmien dila, wlasnie stanox biore i nabija konkretnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1360 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11129
rezygnuje z tabs. jak mam myslec 4 czy 5 razy dziennie o tabletkach. po kieszeniach je nosic to wole injection raz na 2 dni i spokoj. dobralem sobie desme do tego chinoin. do maja-czerwca juz beda opinie odnosnie chinoin wtedy bede myslal. dla mnie tabsy to shit !

moj synek (10lat) do mnie: tato, badz wielki!!! majac dzieci, wspaniala, sexowna zone i poukladane finanse:
daje ognia i celuje na: waga:104-106 / ramie:46-48 / talia:86-88cm / udo:70-72
a maxy mam w p***zie, wazne, ze swoja zone na 1 rece podnosze!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 623
cycuś mleko firmy z....n klepało i klepie tylko konkuręcja megakotów niechciała by obcej firmy z której niemają kasy [pozdrawiam megakoty ]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1676 Napisanych postów 3703 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39230
No ladnie. "Pojawilo sie" ostatnio troche nowych underow - to teraz wiemy o co ta zadyma z Atomiciem szla

Ale ta strona nie swiadczy dobrze...nie dosc ze wykonana na zerowym poziomie to jeszcze na darmowym serwerze CBA. Oplata domeny i sewera na rok to kwota 100-200 zl. Byle studenciak napisalby prosta ale ladna stronke za 200-300 zl. Czy to taki duzy wydatek dla "laboratorium"? A efekt bylby duzo lepszy.


Nawet z tytulu strony nie usuneliscie "My Free Templates" Ale powodzenia. Jak towar bedzie dobry to sam sie skusze.




Zmieniony przez - F1.08 w dniu 2009-01-16 11:10:11

POWERED BY ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 212 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7123
strona , poziom zenujacy, obciach zwykly
reklama - nagonka na sfd, nowe nicki, problemy z ortografia, ewidentnie sztuczne, dobre opinie

jakies nowe substancje - http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/abd16655bc5a1c52.html

metanolon ? co to k.u.r.v.a jest ?

nie wierze, ze to jest dobre
nie wierze, ze to sie utrzyma na rynku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2420 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 47316
bo to po polsku jest napisane

Cztery tabletki metki dla dobrej sylwetki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 623
to zmien dila, wlasnie stanox biore i nabija konkretnie.
;) w butelkę
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co wy na to?

Następny temat

Genetic Enhancement Pharmaceuticals (undergrounds)

WHEY premium