SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Genetic Enhancement Pharmaceuticals (undergrounds)

temat działu:

Doping - zdjęcia

Ilość wyświetleń tematu: 1930

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2324
Chcialbym sie dowiedziec czy juz ktos uzywal ich srodkow? Jakies opinie (pozytywne lub negatywne)?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
W pl wątpię.
Może ci co są na wyspach coś więcej wiedzą...

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2391 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12673
Jak to by było z takim stężeniem naprawdę to bardzo ciekawy środek, a ja bym chciał tak boldzia 400mg i propa 200mg

dietanabol rulezzz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397
Bardzo ładnie wyglada. ale jakos ciezko wierzyc w te stezenia na UG.

HIGH LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 261 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2133
w zasadzie jest to under wiec mozna sie tego spodziewac ze jest takie stezenie,aczkolwiek tez ciezko uwierzyc...
fajnie by bylo stestowac takie cos :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
pierwsze partie zazwyczaj mocne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2324
Naprawde nie ma nikogo na wyspach(UK), kto spotkalby sie z tym towarem? Mam okazje zaopatrzyc sie w boldka 300mg/ml w dobrej cenie i nie wiem czy jest sens inwestowac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2391 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12673
Kurde, jeszcze trochę i moje marzenie się spełni, No jak ktoś Ci powie że jest tam boldzio(bo wie,bo bił) i da sobie łeb uciąć to bierz. Jeśli stężenie byłoby j/w to jak najbardziej ja bym brał.

dietanabol rulezzz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4590 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40065
Poczekaj na jukejowskich bramkarzy jak sie przebudza to pewnie dadza znac

Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dece z Chinoin S.A 10ml /200mg

Następny temat

omka z apteki jakaś inna ??

WHEY premium