SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Deca(pierwszy cykl)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15764

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
Tak zgadzam się z Tobą Wojtek bo jeśli coś nie idzie - to nie ma co samemu kombinować - nad tym kimś musi czuwać trener - dobry trener a nie jakiś z wioski, ktory sobie tytul nadał!

Jest wiele przyczyn dlaczego następuje stagnacja - których szuka się od początku np. odstawia saa - zmienia diete proporcje makro pozniej znowu podaje poraz kolejny saa ten sam lub o innym powinowactwie. Przyczyn jest naprawde wiele - może się też zdarzyc sytuacja, iż kombinacja Cypio ze Stanozololem nie bedzie przynosić rezultatów. Tak samo jak istnieje pewn zależność na obniżaniem działania Nandrolonu po dodaniu metanabolu albo odwrotnie - korwa nie pamietam. No nie wazne - ten kto wie ocb ten wie i zostawmy tą kwestie dla tych, którzy potrzebują się o tym dowiedzieć. Zaznaczam, że uczymy siuę całe życie - czasem poglądy się zmieniają a czasem fogle zmieniamy podejści bo ktoś z wiedzą przemył nam oczy.

Yo

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1090
ale odp podczas mojej nieobecnosci :)
dziekuje wszystkim tylko jak w koncu z ta rozpiska:
deca 200/200/200/200/400/400/200/200/--0
test --0/--0/--0/--50/--50/100/100/-50/-50
hcg. --/--/--/--/2x500/---/---/2x500/--/--
ktos tam pisal ze lepiej metke to jakby wygladala kuracja z metka
aha bo troche nie umiem czytac tych schematow, to 200/200/200 itd to oznacza: tydzien200mg/tydzien200mg/tydzien200mg ?? :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 316 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1092
WIndstrol depot lub silabolin

Kompletnie Zj**ałem =( ;-(
Przedemną jeszcze całe miechy nauki o dopingu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1456 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5033
Respect for e-lite & uriel !!!

Jak czytam tego posta to mi się tylko uśmiech skraja na twarzy :)
Dla wszystkich niedowiarków: Nie słuchajcie moich rad, jeśli nie chcecie! Nikomu nic nie karze! Jedynie o co was proszę, to o to, abyście chociaż rozważyli celowość moich argumentów. Nie przekonuje, ok. Ale pamiętajcie że był kiedyś taki kolo, który coś tam bredził... Może żeczywiście miał rację?...

Są też ludzie jak widzę, którzy są z góry nastawieni na NIE i basta. Dobra, luz. Tacy też kiedyś zdanie mogą zmienić.
Najlepsi są tacy: "uriel dlaczego sie konkretnie nie wypowiesz, to co TY napiszasz bedzie dla mnie jednoznacznym pewniakim.ustosunkuj sie!".
Rozumiem że można być dla kogoś autorytetem, ale nie znaczy to że Uriel powie... a wy podążycie za nim jak bezmyślne myszki w letargu...

Choć przyznam, że tak jak e-lite, tak i Uriela uważam za experta nie bez powodu!

A tak na marginesie, nie jestem człowiekiem nieomylnym i nie do przekonania. Wręcz przeciwnie. Jeśłi ktoś się ze mną lub z mum uzasadnieniem nie zgadza. OK. Prosze tylko wytłumaczyć mi dla czego i małe uzasadnienie, a jestem pewny że po chwili rozwagi będę musiał przyznać rację. Jeśli napisze że 2+2=4 a ktoś wyjedzie że nie bo 4,5. To jak ja mam poważnie go traktować?

Acha, i Uriel powiedział złote słowa, jakie zatraciliśmy w tej przekomarzance. Co z najlepszej rozpiski nam będzie, skoro mało kto do prawidłowej diety wagi nie przykłada... gdy jest ona ważniejsza od tej rozpiski!

--------------

Bref, to była o ile pamiętam rozpiska robocza, bo o ile wiem wg mnie ma mały defekt. Autor chciał dobrze, ale przedobrzył. Bref, tak, kolejne liczby po slaszu to kolejne tygodnie. Ale to chyba zrozumiałe, no chyba że to twoja pierwsza kuracja...

Uriel, jesteś pod ręką, a nie gawędziłem z Tobą dawno, proszę o opinię w moim twierdzeniu, jakboby był tu mały defekt w rozpisce. Opis mego stanowiska następujący:

deca 200/200/200/200/400/400/200/200/--0
test --0/--0/--0/--50/--50/100/100/-50/-50
hcg. --/--/--/--/2x500/---/---/2x500/--/--

W moim przekonaniu "HCG zastosowany w kuracji to jeden z najsilniejszych inhibitorów gonadotropiny! Odpalisz endo-teścia na 3-5 dni, a później poziom spadnie jeszcze poniżej wcześniejszej ilości!" - czyli HCG tak, ale nie w środku cyklu.

"Po drugie jestem mimo wszystko zwolennikiem utartej zasady kończenia na lekach anabolicznych. Teściu na końcu zbędzie komplikuje odblok. Kończąc anabolami organizm ma czasowy odpoczynek od nadmiaru androgenów i jest to pierwszy stopień (przedpokuj) do odbloku. A tak to trzeba czekać aż androgeny się zmetabolizują lub wygasną," - stan pokuracyjny uznaje za ten, w którym należy pozbyć się blokujących przysadkę androgenów, a deficyt anaboliczny zaspokoić w miarę czystymi (nie blokującymi) anabolikami...

Poprosze o komentarz...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 145 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3981
cale zycie sie czlowiek uczy :P fajnie by bylo jakby byly jednakowe wypowiedzi [niestety tak nie bedzie ;)] bo teraz to troche kazdy "glupi" sie zrobil :P teraz jak patrze to nawet taki z pozoru prosty cykl
1-4 meta 20mg/ed
1-4 wino 50mg/e2d

macie pewnie 100 sposobow na rozpisanie tego cyklu :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 10337 Wiek 1 rok Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56955
no to wedlug ks powinienem zrobic tak:
DNI:
1-25 meta 20mg ed
1-25 prop 50mg e2d
26-41 prop 75mg e2d
1-47 superka 50mg
dobrze ?????tydzien wczesnie koncze propa od superki

Macieja
MY FOTO http://www.sfd.pl/temat208080/ i strona 4

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3616 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
KS - HCG nie ma tu na celu stricte przywrocenia produkcji testosteronu tylko stymulacje jader do pracy, zeby nie zapomnialy po co czlowiek je nosi.. czy jest inhibitorem czy nie - nie ma tu to znaczenia, bo tak czy inaczej masa SAA krazy w krwiobiegu duzo skuteczniej blokujac.. ja wiem po sobie, ze takie dodanie HCG w srodku jak i pod koniec cyklu jest zbawienne.. jajka wracaja do swojej wielkosci, nie wystepuje ten cholerny bol zwiazany z zaprzestaniem ich pracy, przynajmniej u mnie tak jest zatem wg mnie nie jest to DEFEKT, ale EFEKT!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1380 Wiek 55 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13616
wodzu looknij w esa

Moderator działu Prawo i Ekonomia

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 267 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4017
KS.IFBB SZACUNEK
Wreszcie jakaś interesująca dyskusja z udziałem speców i modów, górna półka, creme de la creme...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3616 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
Donio
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Doradzcie mi

Następny temat

2 dni przerwy w mecie - problem/ pytanie ??

WHEY premium