SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Deca Durabolin I Winstrol Depot razem w cyklu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 19708

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3786 Napisanych postów 18463 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205633
Maciek dziwnie to wino rozpisałeś,w pierwszym tygodniu tylko 50 mg,spójrz na pierwszą stronę postu tam miałeś dobrze rozpiasany cykl.
Kijanka ma rację deca najlepiej 200 mg przez 10-12 tygodni(dla początkującego).
A co do clomidu to 2 tygodnie po dece, przez pierwsze 5 dni po dwie tabletki, później 1 tabletka dziennie przez okres 10 dni.

Staram się niczego w życiu nie żałować... czasami mi się to udaje
Pozdrawiam Aleks.

Zmieniony przez - Aleks w dniu 2003-10-29 17:02:21

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1594 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14325
MaciekP-tutaj nie ma zadnej filozofi:deca 1-12 po 200 a winko od poczatku co drugi dzien. Nie kombinuj bo nic lepszego nie zrobisz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3786 Napisanych postów 18463 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205633
A co do kreatyny wraz z innymi suplami to najlepiej po cyklu.

Staram się niczego w życiu nie żałować... czasami mi się to udaje
Pozdrawiam Aleks.

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No tak sorry to mi sie po***ało

..::>>Ręce Które Leczą<<::..
YaVoR
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1262
Witam,

Thx za uwagi. Czyli mówicie, że najlepiej będzie od początku 200mg Deca Durabolin przez cały cykl, czyli przez 12 tygodni. Długo trochę, na 10 bym to zmienił. A w sprawie Winstrol'u. Mam go 20 sztuk, więc biorąc np. w poniedziałek, środę i piątek starczy go na niecałe 7 tygodni. Będzie to wystarczające przy 10 tygodniach Deca Durabolin?

--
Pozdrowienia
Maciek

--
Pozdrowienia
Maciek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 507 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 10366
Aleks -napisałeś aby brać winstrol na początku aby przyśpieszyć wzrost. Jak byś brał kiedyś winstrol to wiedział byś, iż przyrosty po stanazololu są nikłe. Branie go na początku nie ma sensu. Winstrol i nandrolon to bardzo dobre połączenie ale Deca zaczyna efektywnie działać po min 4 -5 tygodniach i właśnie wtedy krótko działający stanazolol powinien być przyjmowany! Reasumując winstrol co 2-3 dni na końcu kuracji i nawet jeszcze po ostatnim strzale decki. Oblicz sobie od końca aby winstrol skończyć tydzień po ostatnim strzale decki (która będzie działała jeszcze przez pare tygodni) i dodaj prowiron 1 tabletka dziennie do obiadu. Bez prowironu będziesz miał fatalne samopoczucie po dece i zniechęcisz się do ćwiczeń. NIe musisz dzielić ampułek na 100 mg -możesz walić 200 mg co np 5 dni -to o wiele wygodniejsze.
pozdrawiam

>B5M<
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3786 Napisanych postów 18463 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205633
MaciekP oczywiście,że Winstrolu masz wystarczającą ilość .Dece możesz zamiast 12 tygodni "pociągnąć" przez 10 nie ma problemu.
Herman- nie masz racji,ponieważ zanim deca się rozkręci jak dobrze zauważyłeś jest to dopiero 4-5 tydzień,a wcześniej nic się nie dzieje czyli z 10 tygodni cyklu, tak naprawdę masz tylko 5-6 efektywnego dlatego też należy od początku włączyć winstrol (wtedy efektywny cykl trwa 10 tygodni)
Drugim faktem jaki przemawia za wcześniejszym włączeniem wina jest to,iż wino jest bardziej androgenne niż deca,a powinno się zdobytą masę utwardzać środkami bardziej anabolicznymi niż androgennymi.
Z kolei włączając wino pod koniec cyklu zwiększasz dawki,tym samym narażasz się na większe spadki po cyklu.
Wino na koniec cyklu z decą to taki stereotyp,który wziął się z tego,iż wino tylko rzeźbi,dlatego należy nim zakończyć cykl co niestety mija się z prawdą.
Też kiedyś nie byłem pewny jak to ma być z tym winem dlatego założyłem temat,który mi wszystko wyjaśnił:https://www.sfd.pl/Topic.asp?topic_id=102251&forum_id=14&Topic_Title=&forum_title=Doping


Staram się niczego w życiu nie żałować... czasami mi się to udaje
Pozdrawiam Aleks.

Zmieniony przez - Aleks w dniu 2003-10-30 13:53:57

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 507 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 10366
Aleks -i znów się z Tobą nie zgadzam. NIe masz racji, że 10 tygodniowy cykl deca durabolinem trwa tak naprawdę 5-6 tygodni. Ok -biorąc pod uwagę efektywny czas oddziaływania 10 tygodniowego cyklu liczymy: do 10 tygodnia dodajemy ok 2 tygodnie na rozpoczęcie działania ostatniego zastrzyku plus min. kolejne 3 na okres zwiększenia anabolzmu białkowego -pierwsze 3 tygodnie przez które nie dzieje się nic widocznego = min 12 tygodni efektu anabolicznego. Inaczej jest z superką która ma krótszy okres działania ale to już inna historia.

>B5M<
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3786 Napisanych postów 18463 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205633
Herman ok,ja podałem tylko tak obrazowo ale gdy włączysz Winstrol od razu to cykl i tak przedłuża się o te 2-3 tygodnie czyli zamiast 12 to masz 15 tygodni efektu anabolicznego.
Napisałeś,że przez pierwsze 3 tygodnie nic się nie dzieje, też się z tym nie mogę zgodzić,ponieważ naczęściej jest to okres 4-5 tygodni(oczywiście jeśli chodzi o samą decę i nie wprowadazmy od razu wysokich dawek).
Tak więc cykl z winem "z przodu" jest o wiele bardziej efektywny.

Staram się niczego w życiu nie żałować... czasami mi się to udaje
Pozdrawiam Aleks.

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1594 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14325
Herman-skoro przez pierwsze 3-4 tyg cyklu deci nic sie nie dzieje to po co tracic ten czas? Zapodajemy od poczatku winko i od pierwszego tyg. czujemy,ze jestesmy na cyklu.

Coraz bardziej przekonuje sie do frontloading-u w przypadku deci.Przy dobrej dawce odczujemy juz cos po drugim tygodniu...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

''Leki zamiast narkotyków''

Następny temat

Boldenon+Winko+Propinicum

WHEY premium