SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Deca Dick PROSZE O POMOC

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2939

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

33

Waga

112

Wzrost

182

Obwód ramienia

46

Obwód klatki

122

Obwód uda

68

Obwód talii

98

Staż na siłowni

14 z pzrerwami

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

B3g/kg T1-1,5g/kg W4-5g/kg

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

1.Metka 2.Enan 3.Enan +PH(Mdrol,Trenadrol) 4.Ph X-tren celem redukcja fatu

Cel cyklu

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

Masa

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Enan +PH(Mdrol,Trenadrol) 4 lata temu ale ok 2 lata temu wzialem PH X-tren ok 5 tyg i wtedy slabo sie odblokowalem widocznie bo mialem tylko 20 tab cloma i zlapal mnie po tym DD. Po jakims pol roku doszedlem do siebie

Stan zdrowia

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

Endo

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

BDB
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 227
Wiec jutro pykne te badania. Lodzianin a co radzisz odnosnie tej Tury? Jest sens wlaczyc ja od poniedzialku a ten proviron odstawic bo to tylko po prostacie jedzie. Ture chcialem pociagnac jakies 6 tyg. Jest sens czy lepiej nie brnac dalej z problemem w las ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 886 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 29676
Może juz jest ok tylko teraz lekko psychika kuleje tak też może byc

"idz wyprostowany wśród tych co idą na kolanach".
Z.Herbert

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 227
Psychike chyba mozna wykluczyc bo gdyby nie byla psycha to maszt raczej w nocy by stal choc tez niekoniecznie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94854 Napisanych postów 364847 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670251
wstrzymaj się do wyników choć turka to łagodny i bardzo fajny srodek jak chcesz już dawac ture to wrzuc ja na spokojnie 10 tyg i w dawce min 50 mg
poza tym nolve bym odstawił a dał exe bo jak odstawisz nawet później nolve to 90% nastąpi efekt odbicia bo nolva maskuje tylko estro a exe je likwiduje


Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2015-12-20 21:36:36

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 227
Panowie jeszcze jedna sprawa co moze miec znaczenie a mianowicie frakcja dobrego cholesterolu HDL jest u mnie po badaniach 4 dni temu ponizej normy czyli 34,8 gdzie wartosci ref sa od >=40. LDL 71 gdzie ref <115 Calkowity 121 czyli w widelkach 115-190. Wiec ten HDL jest za nisko. Czy to moze miec jakis wplyw?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94854 Napisanych postów 364847 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670251
raczej nie ma to żadnego wpływu na twoją przypadłość
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 227
Lodzianin z tymi testami kortyzolu i tsh sie wtsrzymalem bo jakos dziwnie od naszego ostatniego postu moja przypadlosc ze tak powiem stopniowo zaczela sie cofac i postanowilem chwile przeczekac co bedzie.

Mam pytanko.

Wskoczylem od dzisiaj na Ture 50mg/ed i planowalem 6 tyg pociagnac. na koniec tury przejsc z enana na cypio 500mg/week oraz dorzucic bolda 400mg/week. Czy dobrym rozwiazaniem byloby wrzucenie tego bolda wlasnie teraz i pytanie zasadnicze czy po boldzie nie ma takich jazd jak po dece z fajka bo jesli tak to u mnie to dyskfalifikowac bedzie ten srodek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Deca 1-6 500mgweek meta1-4




Czy to jakiś żart, ta rozpiska dekanianu? Tylko cię zablokowało, deka nawet się nie wkręciła, meta nie potrzebnie na kicka i za krótko.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94854 Napisanych postów 364847 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670251
sorento83
Lodzianin z tymi testami kortyzolu i tsh sie wtsrzymalem bo jakos dziwnie od naszego ostatniego postu moja przypadlosc ze tak powiem stopniowo zaczela sie cofac i postanowilem chwile przeczekac co bedzie.

Mam pytanko.

Wskoczylem od dzisiaj na Ture 50mg/ed i planowalem 6 tyg pociagnac. na koniec tury przejsc z enana na cypio 500mg/week oraz dorzucic bolda 400mg/week. Czy dobrym rozwiazaniem byloby wrzucenie tego bolda wlasnie teraz i pytanie zasadnicze czy po boldzie nie ma takich jazd jak po dece z fajka bo jesli tak to u mnie to dyskfalifikowac bedzie ten srodek


tura na 6 tyg zdecydowanie z akrótko spokojnie daj 10 tygodni
bold 400 mg mija się z celem
bold to leniwy środek i dobrze sprawdza się w długich cyklach 18-20 tyg i więcej
ilośc bolda od 600-700 mg w górę

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 227
Zaden zart. Poblokowala mnie masakrycznie jesli chodzi o deca dick. Wiem ze pewnie moglem to inaczej rozwiazac ale kobieta moja juz c***j strzelal ze tak powiem Kwestia indywidualna i mnie akurat porobilo. Co do mety tak ryla po watrobie ze niemialem ochoty jesc,trenowac kompletnie ochoty na nic. Proby watrobowe bardzo wysoko wiec obserwujac organizm nie lece na slepo z towarem.

A jak z tym boldem jest jesli chodzi o poped sexualny. Wplywa pozytywnie czy raczej libido leci na leb?
Zmieniony przez - sorento83 w dniu 2015-12-28 06:22:08

Zmieniony przez - sorento83 w dniu 2015-12-28 06:28:00
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Drugi cykl wiosenny :)

Następny temat

zamulka i slabe libido na enanie...

WHEY premium