SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dawkowanie testosteronu enanthate

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1097

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 24 lat Na forum 234 dni Przeczytanych tematów 234
Witam, jakie według was dawkowanie testosteronu enanthate co tydzień da skuteczne efekty a jaka dawka to mocne trt. Ogólnie ja 125mg e3d wychodzi coś koło 290mg/week testosteron wyszedł poza widełki było przed cyklem 400 w skali do 800 natomiast po miesiącu wynik 1300, czy według was to skuteczna dawka czy szkoda czasu i wejść na 400mg/week żeby to była prawdziwa bomba. Pozdro ;) pochwalcie się też od jakiej dawki wy zaczynaliscie.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 24 lat Na forum 234 dni Przeczytanych tematów 234
No to wstaw wyniki jak możesz, ja zwiększyłem dawkę do 250mg e4d zobaczymy czy coś się zmieni... Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94690 Napisanych postów 364660 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669726
Wrzuc ankietę działu

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 24 lat Na forum 234 dni Przeczytanych tematów 234
1. WIEK: 31
2. WAGA: 75
3. WZROST: 175
4. WYMIARY:
-biceps: 39
-klatka:
-udo:
-talia:
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 7 miesiący
6. DIETA: 3400-3600kcal
-białko:
-węglowodany:
-tłuszcz:
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE:
8. TRENING: 4x w tygodniu
9. CEL CYKLU: zwiększenie masy mięśniowej
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA:
11. POZIOM BF%:
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): chudy
13. STAN ZDROWIA: ok
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: Nie
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 90
-martwy ciąg:
-przysiad: 70
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94690 Napisanych postów 364660 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669726
Jak to ma być cykl daj 250 mg co 5 dni
Jakie masz zero kcal bo coś mało tych kcal się wydaje

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 375 Wiek 29 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 6406
Dzień po strzale zbadaj testa.Ja przy 60mg e3d mam podobny wynik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 24 lat Na forum 234 dni Przeczytanych tematów 234
Dzięki za odpowiedź panowie, no właśnie słabo mi się wydaje towar bije z androchem ale jak to Underground nigdy nie wiadomo co siedzi w środku. Myślałem też nad dawka 125mg e2d co daje wynik 437mg/week co sądzicie o takiej dawce nie będzie za dużo ? Zakładam że stężenie jest mniejsze w flakonie więc chyba spróbuję i zobaczę po miesiącu jaki wynik uzyskam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 375 Wiek 29 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 6406
A nie robisz badania w dniu iniekcji czasem ? Tzn. 3 dni po ostatniej iniekcji ?
Mi tu zawsze mówiono badanie na drugi dzień od shota i tego się trzymam.
https://steroidcalculator.com/ 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 24 lat Na forum 234 dni Przeczytanych tematów 234
Nie pamiętam jak robiłem badanie ostatnim razem ale zrobię w poniedzialek shota i badanie we wtorek rano zobaczymy jaki wyjdzie wynik. A co do dawki to jeżeli przejdę z 290mg/week na 430mg/week da lepsze efekty siłowe? Niektórzy z którymi rozmawiałem tłumaczyli że 290mg/week to dawka kosmetyczna i nie odczuje na tym mocy prawdziwej bomby... Jaka jest wasza opinia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 375 Wiek 29 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 6406
Jakbym czytał swoje rozkminy sprzed 10msc;)
Z perspektywy czasu mogę Ci powiedzieć ze olej te rozkminy co do dawek tylko weź się za ostry trening i trzymaj miskę.Z czasem dorzucisz jeszcze będzie czas.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 151 Wiek 33 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1398
E2D? To nie lepiej Ci wejść na propionat?

Dużo zdrówka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 24 lat Na forum 234 dni Przeczytanych tematów 234
E2d z tego z tego względu żeby utrzymać stabilne stężenie i łatwiej mi podbić dawkę bo wychodzi ładnie 0.5ml co 2 dni :D
@msoko65 spoko, chcę tylko wiedzieć czy nie biorę wyj**ki w postaci połowy stężenia a płace za 250mg i jeszcze za pół roku się obudzę że lepsze efekty zdobyłbym na kreatywnie i po co były te moje kłucia hehe. Z tego co czytałem tutaj na forum różne tematy to ludzie mają od minimum od 2.500, 3.500 i nawet i więcej a ja 1300 ... Obawiam się tylko tego że jest to dawka mocnego trt która da mi mizerne efekty podczas treningu a nie na tym mi zależy. Pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Od kiedy liczyć OFF

Następny temat

Dlugosc mostku

WHEY premium