SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dawkowanie mono+carbo i innych supli na pierwszy cykl

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1851

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1939
Witam,

Mam już zestaw supli, zaczynam mój pierwszy cykl na mono (trening HST). Co powiecie na takie dawkowanie:

1) pro longatum - mix z carb bx po treningu (tylko w DT)
2) carb bx - tylko w DT, mix z pro longatum od razu po treningu (uzupełnienie diety)
3) chela MZB - 1 caps godzinę przed snem, pewnie do ostatniego posiłku
4) mono Vitalmax zielony - w DT: 5g 30 min przed treningiem i 5g natychmiast po treningu, w DNT - 5g rano na czczo 20 min przed śniadaniem
5) vita-min plus - 1 caps dziennie do śnidania
6) gold Omega-3 - 2 kaps dziennie (1 do śniadania, 1 do ostatniego posiłku)

Dodatkowe pytanie do mono: czy przed treningiem mogę zrobić mix z Carb Bx w stosunku: 5g mono + 50g carbo? Czy od razu po treningu mogę zrobić mix 5g mono + 20g białka + 50g carbo?

Taka akurat ilość carbo i białka wynika z bilansu diety.

Dzięki i pozdr.

Zmieniony przez - zaq_p w dniu 2008-05-05 14:32:54
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1740 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19672
Wszystko ładnie rozpisane, po treningu owszem możesz zrobić takiego mixa, nie wpłynie to na wchłanianie kreatyny, przed treningiem samo mono...

EKSPERT W DZIALE ODŻYWKI, SUPLEMENTY...
http://www.sfd.pl/Przepisy_na_odżywcze_napoje...-t334568.html --> Przepisy na odżywcze napoje

http://www.sfd.pl/Raz_na_zawsze_koniec_z_rozstępami...-t335399.html -- > Koniec z rozstępami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3735 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 32196
wywal Carbo :D bo zbędne jest jak łatwo łapiesz tłuszczyk to sobie go odpuśc ;] pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 621 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5247
mozna tak i tak ale krea najlepiej sie wchlania na pusty zoladek
najlepszym transporteren do kre byla by dextroza a dokladnie dextro juce olimpa zawiera tauryne
wez rano na czczo 5g kre z carbo 30-40g a po 30min bialeczko 20g do papu omega i vit-min
przed T 45min mzb 1cap, 30 min carbo 20-30g+ 5gkrea+ bezposrednio przed T10-20g bialeczka i pakuj
po T 40-50g carbo +5gkrea 30min po 30g bialeczka + omega3 (nie na sen)(mzb mozna na sen ale daje lepszego kopa przed T na noc podnosi hormon igf insulino podobny i tescia ale sadze ze lepiej tescia i igf dac na T ) zakup sobie wit C,E dodatkowo i lykaj po T 100mgE i 200mgC dobsze dodac byb bylo jeszcze magnez po t 1-2 tab (mniej skurszow zakwasow i regoloje bilans wodno-min.) a na sen 20g bialeczka mozna wypic albo wszamac serek wiejski.


co do twego cyklu powinienes zrobic raczej faze nasycenia niewiem jak inni na forum ale ja i moi znajomi zawsze robilismy faze nasycenia krea mono lepiej wypelnia miesnie a i pij duzo wody

I'll Show You How Great I AM!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1740 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19672
wolf9

Możesz mi powiedzieć gościu co ty gadasz, nie rób z siebie pośmiewiska jak się nie znasz!!!!!!

EKSPERT W DZIALE ODŻYWKI, SUPLEMENTY...
http://www.sfd.pl/Przepisy_na_odżywcze_napoje...-t334568.html --> Przepisy na odżywcze napoje

http://www.sfd.pl/Raz_na_zawsze_koniec_z_rozstępami...-t335399.html -- > Koniec z rozstępami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1939
Dzięki Panowie.

hpnx7300 wiem, że carbo nie wpłynie na wchłanianie kreatyny, jego zadanie jest inne - ma mi uzupełnić braki w diecie :)
Rozumiem że mono+carbo+białko mogę wsypać do shaker'a i wymotać razem? :)

A przed treningiem dlaczego bez carbo? Nie chcę po treningu walić aż 100g carbo... a tak by wypadało jeśli nie dam tych 50g przed treningiem.

TwisterNH, Carb Bx zawiera węgle o zróżnicowanym IG więc liczę na to że nie będzie mnie zalewać...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1740 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19672
Przed treningiem zamiast pomóc Carbo raczej szkodzi, zmula zamiast pobudzać, dlatego odradzam, a to w cale nie oznacza, że musisz brać 100g. Carbo po treningu, zjedz dwa banany i już będziesz miał brakujące 50g. węgli w diecie...

EKSPERT W DZIALE ODŻYWKI, SUPLEMENTY...
http://www.sfd.pl/Przepisy_na_odżywcze_napoje...-t334568.html --> Przepisy na odżywcze napoje

http://www.sfd.pl/Raz_na_zawsze_koniec_z_rozstępami...-t335399.html -- > Koniec z rozstępami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
zamiast carbo po treningu poelcam makaron/ryz do bialka.

wolf9 - nie rob ludziom wody z mozgu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1939
OK przed treningiem będzie samo mono. Właśnie łyknąłem pierwsze w życiu 5g :) Powinienem poczuć jakąś różnicę (pobudzenie albo cokolwiek)??
Po treningu dam 5g mono + 20g białka + 50g carbo + banan.
W godzinę po treningu dam normalny posiłek potreningowy (100g ryż + 100g pierś kurczaka)

faftaq, dość mam ryżu i makaronu... Z ryżem/makaronem mam już 3/4 posiłki dziennie i już patrzeć na niego nie mogę. Nie wiem jakie jeszcze źródła ww mógłbym dać...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
mono nie pobudza...


co do wegli, to mozesz zrobic sobie kisiel - bedziesz mial naturalne vitargo. zmieszaj paczke z niewielka iloscia wody pozniej zamiast dosladzac - zalej bialkiem. troche kombinatoryki, ale mi bardzo smakuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1939
faftaq, chcesz powiedzieć że kisiel jest lepszy niż ten super hiper mega matrix węglowodanów biogenix'a? :) Coś mi tu nie gra... Czyli w ogóle wywalić karbo z jadłospisu? To po co oni je produkują? :)

pierwszy trening cyklu był bardzo krótki (bo to HST), więc nawet nie wiem czy kreatyna mi coś daje... Kiedy powinienem poczuć jakieś efekty? ...i jakie?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HMB - ile czasu cykl? Horsepower zamiast CM3?

Następny temat

BSN Atro-phex?

WHEY premium