SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dawkowanie TCM + Whey Best Mass

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1863

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 93
Witam!

Kupiłem jabłczan kreatyny (TCM Tri Creatin Malate Mega Caps 1100) i odżywkę BULK (Whey Best Mass Authentic). Facet w sklepie zalecił mi:
W dni treningowe 3,5 miarki + 4 kapsułki TCM po drugim śniadaniu oraz taką samą porcję zaraz po treningu.

Tu nasuwa się pytanie gdyż czytam na wielu forach że TCM lepiej na czczo przed śniadaniem a facet mówił po drugim śniadaniu. Stosować sie do tego co mówił?

I drugie pytanie: rozumiem, że miarka ma 25g skoro mam brać 3,5 miarki czyli 87,5g (50g rozpuszczamy w 200ml) to tą dawkę mam rozpuścić w 350ml?

Z góry dzięki za odpowiedzi. Pozdro
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 4217 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 43747
Co do miarki to nie wiem, ja zawszę stosując TCM brałem porcję rano na czczo i przed treningiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 93
A w tym przypadku TCm mam popijać wodą czy można tym Whey Best Mass'em ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ActivLab ActivLab
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 4344 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25441
Nie ma różnicy Cixelo

Szukaj naszych produktów w:
Najlepszych sklepach z odżywkami dla sportowców!!! ||| Tesco, Real, Carrefour, Auchan, Kaufland ||| sklepach sportowych Intersport, Go Sport, Martes Sport ||| Drogeriach Rossmann

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5229 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55031
Ja bym dał tego bulka po treningu napewno. Po tym drugim śniadaniu sobie darował i tak już dostarczyłeś z posiłku (a przynamniej powinieneś bo nie wiem jak on wygląda) składników odzywczych , ewentualnie dał rano przed posiłkiem, aby szybciej dostarczyć składników po nocnym głodzeniu

i również moją faworyzowaną opcją jest tcm rano na czczo i po treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 93
Wielkie dzięki za odpowiedzi. Już chyba wiem wszystko :)

Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
Super , w takim razie daj znac jak tam skonczyl sie cykl

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

CHCESZ BYĆ DUŻY?! KUPUJ DUŻE OPAKOWANIA!!! Nowe Gramatury MASS UP i MUSCLE UP PROTEIN

Następny temat

Plan treningowy do oceny- ramiona

WHEY premium