SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dawkowanie Olimp Mega Caps - raz jeszcze

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 709

Formularz - Proszę o pomoc

25

Waga / wzrost

70/170

Staż treningowy

4

Cel cyklu

Masa

Stosowane już wcześniej suplementy

Kreatyna 3 lata wcześniej (1 cykl), witaminy

Suplement stosowane przez ostatnie 60 dni wolnych od ilość dni wolnych od kreatyny

nic

Informacje na temat diety (rozklad b/ww/tł na kg masy ciala, zapotrzebowanie kcal i bilans w diecie)

2/6/2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 57
Witam
Mam 25 lat, staż treningowy 4 lata, i od 3 miesięcy dietę na masę. Jestem niski i ważę obecnie 70 kilo (oprócz siłowni sporo biegam + MMA, stąd taka niska waga).

Kupiłem ostatnio kreatynę Olimp Mega Caps (i białko do uzupełniania braków, a od dawna stosuję multiwitaminy olimpu). Jest to mój pierwszy cykl od 3 lat. Zastanawia mnie teraz dawkowanie krety, ponieważ dostałem same blistry, bez opakowania, a fora internetowe podają różne wersje dawkowania, np.

w DT rano 4 caps i przed tren 4 caps
w DNT 4 caps starczy rano

Zawsze myślałem, że najważniejsza porcja kreatyny to ta PO treningu, niektórzy w ogóle odradzają branie przed. Niektórzy polecają 4 przed treningiem i 4 po, a DNT tylko 4 rano (+ ew. 4 w typowej porze treningu)

Siłownię mam 3 razy w tygodniu a MMA dwa razy w tygodniu, więc w sumie mam tylko 2 DNT.

Czy powinienem w brać 4 przed siłką i 4 po siłce, a w dni kiedy mam MMA - tylko 4 rano? Czy może więcej sensu ma branie 2 rano i 2 po MMA, albo 2 przed MMA i 2 po?

Z góry przepraszam ze setny podobny temat, ale po prostu znalazłem różne, wręcz sprzeczne wersje i zastanawiam się co byście mi doradzili:)

Pozdrawiam pakerów
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Zapomniałem o kaloriach - 3300
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Wiek 32 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2721
Daj w DT z siłką 4 kapsy do 1 posiłku, 4 po trenie. DNT 4 kapsy do 1 posiłku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Znaczy, MMA liczyć jako DNT?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

S.A.W czy High Kick ?

Następny temat

Massmaker czy gainer 747

WPC zestaw