SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

OLIMP Mega Caps

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2082

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2299 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14249
Chcialem zapytac czy i z jakim opoznieniem łykać mega capsy..mam zarowno hmb jak i kratyne (Olimp) - (kapsulki a nie tabletki) w zwiazku iz nie jest to proszek ani tabletki to sadze ze rozpusczenie samej otoczki (kapsulki) tez wymaga jakiegos czasu wobec tego nie wiem jak mam postepowac w tym wypadku..przykladowo jak bralem kretke po treningu to czy nie bedzie lepiej jak ja wezme np 20 min przed zakonczeniem treningu?? wiem ze moze takie odstepy czasu i nie maja znaczenia (a moze maja) ale to rowniez moja czysta ciekawosc..

prosze o wypowiedz expertow..

pozdro!

It's kind of fun to do the impossible.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1394 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7910
Nie jestem expertem,ale wiem że kapsułka bardzo szybko się rozpuszcza.Kiedys przez przypadek za długo trzymałem w ustach ją i juz zaczeła się rozpływac,więc sobi epomysl co bedzie w środowisku kwasu żółądkowego?;p

"Lepiej umrzeć na stojąco,niż żyć na kolanach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2299 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14249
no o tym myslalem i kiedys tez czegos takiego doswiadczylem aczkolwiek te Olimpowskie (hmb i kretka m. caps) po zetknieciu z woda (w tym przypadku slina) nie sprawialy wrazenia jakby mialy sie szybko rozpuscic..moze sie myle, poczekam na jeszcze inne odpowiedzi..

thx

It's kind of fun to do the impossible.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 5664 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 62767
minuta cie zbawi ?
bierz normalnie po treningu

specjalnie dla ciebie zrobilem test na MC olimpa - rozpuscil mi sie w gebie w 50sek ( btw. ale tauryna ma smak hahaha o ****a )

http://www.sfd.pl/temat261925/ <-- linki do pelnometrazowych filmow ze znanymi kulturystami :)

I Nie Ma Srania ! %) (c)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2299 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14249
ziompel: ok. dzieki stary..

heh..specjalnie dla mnie???

pozdr/

It's kind of fun to do the impossible.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 5664 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 62767
ta
co mi tam jak mam z 200kaps ^.-

http://www.sfd.pl/temat261925/ <-- linki do pelnometrazowych filmow ze znanymi kulturystami :)

I Nie Ma Srania ! %) (c)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1532 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29913
Mi sie wczoraj rozpuscila tauryna olimpa jak szukalem wody do popicia

Odi profanum vulgus et arceo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3768 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 113277
bierz normalnie jak juz Ci napisali
rozpuszcza sie praktycznie o razu a poza tym w praktyce i tak roznicy bys nie odczul

Top Dog

If you wanna job done right you must do it yourself

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 698 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19745
j/w.

"...znasz nas przecież, my chcemy żeby było lepiej..."

~~faith~~

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2299 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14249
dzieki chlopaki (zwlaszcza ziompelowi za wielkie serce i poswiecenie )


pig killer: nie sadzilem ze spotkam Cie na dziale "Odżywki" heh



(( ))

Zmieniony przez - Releaser w dniu 2006-05-19 19:27:13

It's kind of fun to do the impossible.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3768 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 113277
hmmm nie kojarze Cie szczerze mowiac z innych dzialow

Top Dog

If you wanna job done right you must do it yourself

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

witaminy ?

Następny temat

moj zestaw suplementacyjny - prosba o opinie i kilka pytan

WHEY premium